Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, erős és elég helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, erős és elég helyes vagyok, de elég rossz a dumám és visszahúzódó vagyok. Így mennyi esélyem van a lányoknál?

Figyelt kérdés
Több mint 180 cm,évfolyamban a legerősebb,nagyon sok lány megnéz,mégse merek kezdemènyezni mert nem vagyok valami beszédes.Lesz vajon olyan lány aki így megszeret?6/f

2012. ápr. 30. 19:51
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja,16/f
2012. ápr. 30. 19:52
 2/7 anonim ***** válasza:

"Magas, erős és elég helyes vagyok, "


És még szerény is.................

2012. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elmész egyszer valami buliba, már azzal imponálsz nekik, hogy kilátszol a tömegből. Szóval elég nagy esélyed van.
2012. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bakker,ilyen vagyok!!Ezek tények..Bulizni se nagyon szoktam
2012. ápr. 30. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Akárcsak én. 175 magas, tök szálkás, kockahas, izmos, baromi jó a hangom is( Mindenki szerint szinkronszínésznek kellene lennem) csak a kezdeményezés nem megy...

14/f

2012. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, Fiúk!

Mi is csak lányok vagyunk, nem falunk fel senkit, aki közeledni próbál felénk, még akkor sem, ha mi nem viszonozzuk ezt. A normális lányok szépen fognak visszautasítani, aki nem így tesz, azzal nem is veszítettetek sokat.

A dumán meg az önbizalmon lehet változtatni, főleg, ha tisztában vagy azzal, hogy amúgy egy helyes fiú vagy.

16/L

2012. máj. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lesz. :) De a lányok nem kezdeményeznek? Mármint akik megnéznek Téged. Egyébként biztos lesz olyan, aki megszeret. :) Nem mindig hátrány, ha visszahúzódott vagy.
2012. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!