Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy "milliomos"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy "milliomos" csemetével? Helyes gyerek meg minden, de miután kicsit jobban megismertem, előjöttek a rossz tulajdonságai. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A srác, akiről szó van 22 éves. Már jó egy éve ismerem, mostanában kezdtünk el kicsit többet összefutni itt ott, de csak nagyobb társaságban. Nagyon szeretne velem találkozni kettesben, ő komolyabbat is el tudna velem képzelni. De viszont..Egy délután nála voltunk , így kicsit többen, és alig van elkényeztetve. Azt tudtuk, hogy 2 kocsival flangál, de előtte soha nem kérdeztük úgy semmiről.Aztán bementünk egy full extrás házba, minden volt ott..isten tudja honnan van annyi pénzük amúgy is, 4 testére is van mellé...Dolgozni dolgozik. Bejárónő takaírtónő szakácsnő...minden. Engem mondjuk egy kicsit idegesít, már csak azért is mert enyhén szerényebb körülmények között élünk, de nem tudom..Kedves aranyos normális jó fej helyes...el vagyok vele...csak nyűgös...válogatós...csak a márkás a jó,nem megyek be kínaiba az ki van zárva fajta...viszont nem is tudom. Titeket zavarna?
2010. nov. 25. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sznobnak tűnik, de arra figyelj, hogy a te ízlésedet elfogadja-e.
2010. nov. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejössz vele asszem nemlessz panaszod, mivel mindent megfog venni neked! Persze lehet nemjárnál jól:D te tudod mit kezdesz az életeddel..
2010. nov. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 errre ***** válasza:
74%
Mindenki a saját "fajtájával" jöjjön össze. Úgy sem bírnád egy idő után.(szerintem)
2010. nov. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Miért ne?

Egyébként a kínai üzlet nálam is ki van zárva.

2010. nov. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én összejönnek vele, de szigoruan csak akkor, ha elfogadja es tiszteletben tartja a te csaladodat, korulmenyeidet. Ne a penze miatt jarj vele, mert az disznosag lenne. Egyebkent az en baratom is milliomos csemete, de attol eltekintve, hogy o se venne fel kinais cuccot, sot be se tenne a labat ilyen uzletekbe, teljesen jofej, helyes meg minden. Egyetlen dolgot utalok, de azt nagyon.. Amiota dragalatos szulei meregdraga kosit vettek neki, engem ribancoznak le, hogy csak a penzeert vagyok vele, pedig mi is teetosek vahyunk. U.i. Bocsi, telorol vagyok, igy nincs ekezet, meg nem tudom attkinteni a gondolataimat, iromanyomat.
2010. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az, hogy ez működhet-e, kizárólag csak rajtad múlik. mivel a fiú a leírásodból normálisnak tűnik, dolgozik, értelmes, nem menőzik azzal, amilye van, stb. ezért valószínűleg megérti és elfogadja, hogy te nem ilyen körülmények között élsz. viszont! neki bizonyos dolgok normálisak, megszokottak, és erről nem tehet. nem azért, mert bunkó meg sznob, de lehet, hogy esetleg eszébe sem jut, h neked valami esetleg zavaró, kényelmetlen, mert ő világ életében ezt az életstílust látta, így nőtt fel. rajtad áll, h mennyire bírod ki a különbséget kettőtök között hosszú távon!
2010. nov. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi itt a probléma?


Nem a te kategóriád lásd be. Szvsz így esélyed nincs. Túlon túl nagy anyagi háttérrel és neveléssel rendelkezők nem fognak soha passzolni.

2010. nov. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez egyáltalán nem furi, csak neked, mert ez nem a te világod. Én - ha jól elvagyok vele - adnék nerki egy esélyt. és nem a pénz miatt! de ha ez téged zavar akkor valószínű nem vagy való az ő világába...csak szenvednél ott. akkor felesleges eröltetni
2010. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lenézett lennél egy idő után.
2010. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó nagy ribanc vagy kivéreztetnélek mint egy kutyát ..
2011. jan. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!