Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar velem találkozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány már fél éve. Tavaly ősszel megbeszéltük h találkozunk, akkor benne is volt de az utolsó pillanatban lemondta. Később elhívtam valahova de akkor azt mondta hogy nem, nem ér rá, fáradt lesz estére.


Nemrég írtam neki hogy szeretnék vele beszélni valamikor személyesen de azt írta hogy most a szülei nem engedik sehova és nem tudja mikor tudunk találkozni, majd ír nekem. 1 vagy max 2 óráról lenne szó, mondtam is neki. Ennyi szabadideje csak van és ha utál(nem tudom mit érez) akkor is kibír ennyit. Megbeszélnék vele egy két dolgot és ha vmiben nem értünk egyet akkor úgyis mindegy mert érettségi után én másik városban leszek és soha többé nem látom. Legalább tudni fogom hogy ha nem érez irántam semmit és akkor nem fogok tovább reménykedni.

Szerintem csak nem merte megmondani hogy nem akar velem beszélni.

Ha érdekelné hogy mit szeretnék neki mondani akkor biztos kitalált volna valamit, pl hogy suli után beszéljünk legalább addig ameddig nem indul a busza. Azt se nagyon hiszem hogy egy 17 évest lányt annyira befolyásolnak a szülei hogy nem engedik el otthonról egy kis időre.

Vélemény? Mit tegyek?


2012. máj. 1. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd ott ezt buktad, nem érdekled , talán talált más valakit illetve nem akar tőled semmit..
2012. máj. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha nem akar tőlem semmit akkor miért nem mondja el? Meddig akarja halogatni?
2012. máj. 1. 09:03
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fél a csaj találkozni? kérdezdmeg..

Vagy csak húzni akar, mert tetszik neki, hogy így "loholsz" utána.

2012. máj. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért félne? Beszéltünk már élőben egy párszor. Ez annyival lenne másabb hogy nem csak úgy véletlenszerűen összefutunk hanem előre megbeszéljük.
2012. máj. 1. 09:17
 5/6 anonim ***** válasza:

mit vársz egy 17 évestől? mond már meg nekem, nem minden lány van még megéredve szerintem...honnan tudja mit akar az élettől ha még rád sem méltat...

ennyit erről!! menj fel hozzá és mond meg neki tetszik szeretnéd elvinni valahova így bizonyossá válik számodra..

2012. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol lakik. Néha összefutunk a buszon. Ezen kívül facen tudok beszélni vele.
2012. máj. 1. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!