Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez náluk már több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez náluk már több mint barátság?

Figyelt kérdés

Van 2 fiú barátom és van egy közös lány barátunk. A lánynak nemrég lett vége egy kapcsolatának. Az haverunkkal(1) mindig is különösen jóba voltak, mikor a lánynak barátja volt akkor is együtt ittak ha buli volt stb. Ő szorgalmazta az ötletet hogy mi 3-an fiúk menjünk el hozzá locsolni húsvétkor.

A lánnyal beszéltem tegnap és mondta hogy ő kapott tőle(1) húsvétra vmi ajándékot, kérdezte h mi kaptunk e. Mondtam h nem, pedig ő azt hitte. Azt is mondta tegnap hogy voltak a hétvégén bent a városban csak úgy fényképezgetni. Mesélte is nekünk a srác de érdekes hogy se nekem, se a másik haveromnak(2) nem mondta hogy kivel ment, csak azt hogy egy ismerőssel.


Nem tudom miért titkolja és a lány se tudja. Nincs ebben semmi különös hogy két barát bemegy a városba csak úgy, ezért nem is értem hogy miért nem mondta.


2012. máj. 1. 09:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Most ez milyen kérdés már???

Szerintem alakul valami közöttük. De ez téged zavar, ugye?

2012. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem zavar csak érdekel mert a barátaim.
2012. máj. 1. 10:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Próbálkoznak.. nem akarják hogy mindenki tudja.

Kérdezz rájuk vagy nem... inkább hagyd békén őket...

Nekem is volt már, hogy "ismerkedünk" egy sráccal, de nem volt nyilvános, de nem is titkolóztunk. Majd alakul.

az első voltam ;)

2012. máj. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!