Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen nőket néznek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nőket néznek meg a férfiak az utcán?

Figyelt kérdés
nem a kövér nőkre gondolok, hanem mi számotokra az a csinos nő akit megnéztek az utcán, felfigyeltek rá?
2012. máj. 1. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Minél vékonyabb és nagymellü
2012. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Egy kövér vagy husibb nő nem lehet csinos? Csak kérdem....
2012. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Én is duci vagyok kicsit mégis megfordulnak utánam a pasik. Pedig nem is teszem ki semmimet. Na akkor ez most hogy is van?
2012. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de lehet csinos csak azokra gondoltam aki úgy öltöznek hogy kibuggyannak a hájak és így megbámulják őket hogy gáz...
2012. máj. 1. 12:42
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát nekem minden nő egyforma.(mondjuk 90-100kilós nem)

De szerintem a legtöbben ezt nézik:

-Nagy cici

-Nagy segg

-Dögös legyen

-Vékony alkatú

Meg esetleg hogy jólegyen az ágyba xD

2012. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem minden férfinak más és más az ízlése. Igaz én nő vagyok, de vannak férfi ismerőseim, barátaim, és ez a téma jött már fel szóba köztünk. Az egyikük pl. a sötétbarna, egzotikus lányokat kedveli, így ha ilyennel találkozik az utcán, akkor megnézi, viszont a szőkék hidegen hagyják. Egy másik ismerősömnek meg a vörös a mániája, ő leginkább rájuk figyel fel az utcán. De testalkatban is mindenkinek más jön be, van akinek a hajszálvékony modell alkat, van akinek a teltkarcsú. Szerintem nem lehet általánosítani, hogy minden férfi csak és kizárólag ugyanazt a nőt nézi meg az utcán. Mindenkinek van ideálja és egyéni ízlése.
2012. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden férfi az után a nő után fordul meg aki az ő ízlésének megfelel.
2012. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg esetleg hogy jólegyen az ágyba xD


Igen, ez biztos látszik egy nőn, gondolom rá van írva....

2012. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát nem tudjátok hogy néhány ismerősom milyen beteg, dolgokra szokta kielégíteni magát,

olyat is ismerek aki a hályas, és igen a ruhán is átlátszó hályas nőkre bukik. szóval nem az alkaton múlik igazán. De nem tudom hogy ismeritek e azt a férfi mondást hogy :"nagy kufferba pakolni jó, csak utazni vele szégyen" szóval hogy őszinte legyek nem a testalakat számít, hanem hogy milyen ruhát veszel fel.


mondjuk felveszel egy nagyon szexi harisnyát, és máris megfordulok utánad, vagy kirakod a melledet és még meg is állok és azon gondolkodom hogy milyen jó is lenne azokat megfogni. estleg mellé még riszálod a hátsódat és már áll is a dákó. szóval igen mi féfiak elég betegek tudunk lenni ahhoz, hogy bármilyen nő után megforduljunk.


a válaszom lehet hogy egy kicsit polgárpukkasztó, na de legalább őszinte voltam

2012. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Öltözködés az a figyelemfelkeltő, minél kevesebb ruhája legyen, már őgyértem a testén, ami eltakarja, meg kihangsúlyozza is az egyébként perfekt alakját. De általában a nagy kerek seggű, jó fogós bársonyos combú csinos nőies nőket érdemes nézegetni, mert gerjesztőbbek, mint a betikkadt seggű vézna etiópia nénik. Illetve a jó ds hosszú hajúakat is. A rövid fiús hajú nők egyáltalán nem vonzzák a tekintetet, néha azt sem fogod fel fiú e vagy lány, amúgy is annyi homoszex külsejű fiúka mászkál,hogy már eleve megvan zavarodva az ember a nemek közt. És nyilván a konzervatív munkásprolinak öltözött nők a nagy kismamás kertészgyatyában illetve a hosszú virágmintás szoknyában sem éppen a bomba dizáyn. Slamperekre nem megy a tekintet, ők akik csak úgy kitöltik az űrt a járdákon.
2012. jún. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!