Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Titeket érdekel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Titeket érdekel, hogy egy lány milyen filmeket vagy sorozatokat néz?

Figyelt kérdés

Azért érdekel, mert sokan elborzadnak, amikor megtudják, hogy én szeretem az ilyen véres sorozatokat, pedig lány vagyok.

Például az egyik nagy kedvencem az Odaát (Supernatural), meg szinte az összes jó krimi sorozatot szeretem.

Meg az Amerikai Pite filmeket is.


Ugye hülyeség ezen kiakadni? Vagy ennyire fontos lenne?


(Korotokat is írjátok oda, légyszives)



2012. máj. 1. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:

ez a sorozat nézéses dolog már engem is megihletett-

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

amúgy a bűbájos boszorkák,és a xéna a kedvence:).

2012. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha vele kell nézzem,igen.
2012. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ASOT ***** válasza:
ez érdekel a legkevésbé...ugyse azzal lennék elfoglalva h mit néz amikor vele vagyok, hanem vele...:)
2012. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az is érdekelne hogy hol voltál nyaralni 3 évesen, tehát a kedvenc sorozataid is :)
2012. máj. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ha érdekel a csaj akkor minden vele kapcsolatos dolog érdekel. a kedvenc filmekből, sorozatokból lehet következtetéseket levonni és 1 témának sem rossz.
2012. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
amíg nem dél-amerikai sorozatokat néz addig nincs gond. A krimikből pedig néha még tanulni is lehet.
2012. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 ASOT ***** válasza:

persze ne értsd félre, nem úgy nem érdekel, hogy "lesz@rom h mit néz"

hanem érdekel minden a lánnyal kapcsolatban, DE! nem érdekel h azt kell néznem...úúú most nem tok értelmesen fogalmazni, nade érted.


Szóval tőlem bármit nézhet megnézem vele szívesen de leginkább őt nézném nem a filmet...

2012. máj. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

persze.

és 10 év múlva?

még mindig a csaj se-ggében lennél egész nap?

2012. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ASOT ***** válasza:

istenem...nem érted utolsó!


a lány kedvéért, a barátnőm kedvéért ha szeretem akkor megnézem, persze kötnénk kompromisszumot, hogy akkor ő is elfogad 1-2 őt amit én nézek.

ha szeretem akkor nem zavar h mit néz.


comprende ???

2012. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ASOT ***** válasza:

20:35!


gondolom ha van egy párod nyílván semmit sem fog meghatározni a kapcsolatotokon egy film...nemde?

2012. máj. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!