Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tovább kéne lépnem igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tovább kéne lépnem igaz?

Figyelt kérdés

A barátnőm már így is ritkán találkozik velem (max heti egyszer) de most kitalálta hogy tök jó lenne másfél hét múlva találkozni.

Minden nap beszélünk chat-en, de percre pontosan lelép, szorosan betartja a rám szabott időkeretet.

Azt hiszem többet érdemlek ennél. De annyi mindent belefektettem ebbe a kapcsolatba.

Chat-en persze úgy osztogatja hogy én így hiányzok úgy hiányzok, de találkozni már nem akar. Mit tegyek?


2012. máj. 1. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésben megfogalmaztad a választ.
2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csináld ugyanezt vele. Ha szarul esik neki és hangoztatja, akkor azért csak érez irántad valamit...
2012. máj. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat, nem akarlak elkeseriteni, de nekem is van egy par ilyen baratnöm... egymasrol nem tudnak es nekem is fontos, hogy beosszam az idömet. Volt persze, aki nem akarta igy folytatni stb, de hamar potolva lett. Tudom ez most szivtelenül es ridegen hangzik, de az idö, amelyet raszanok egy-egy lanyra neki is csodalatos elmeny.


Amennyiben esetedben nem ez a szitu, akkor nyilvan többet erdemelnel. Minden megoldhato csak prioritas kerdese. Ha vannak mas pasiai vagy csak zsufolt a szabadideje, akkor is erdemes megkerdezned, hogy milyen helyet töltesz be a fontossagi sorrendben.

2012. máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
lepd meg és menj át hozzá:) egy egészséges kapcsolatba ez belefér!
2012. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!