Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » HELP ME még egy félévig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HELP ME még egy félévig csináljam ezt? ááááááVisszakaphatom még valaha vagy tovább kellene lépnem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem és szeretném visszakapni:(Szóval jártunk fél évig amit igen csak elcsesztem nem igazán gondoltam bele hogy ez neki hogy eshet.Arról van szó hogy volt pasim jött utánam meg fenyegetett hogy megöli magát sb csak hogy legalább beszéljek vele ugy gondoltam beszélgetésböl nem lehet gond aztán egyre jobban akaszkodott naponta nem volt neki elég ha egyszer összefutottunk mindig kitalált valamit. Na ezt közben barátom megelégelte, de az benne a durva hogy a végsö döfést én adtam azzal hogy haza költöztem persze nem miatta hanem családja miatt de ezt ö ugy vette hogy miatta van. Tudom hogy hibáztam mikor elrohantam és nem küzdöttem kettönkért.Most éppen fél éve probálom helyrehozni a dolgokat kisebb nagyobb sikerekkel de már sokszor nagyon nehezen birom elviselni.Folyamatosan hárit , bunkozik amit éppen tud de tudom hogy közben még szeret is. De már nincs ötletem hogyszerezzem vissza és lassan biza családom elköltözik nekem pedig választanom kell maradoka köörnyéken miatta és probálkozok tovább vagy elmegyek és továbblépek? ki mit javasol segitsetek?:(:(:(:(:(
2010. dec. 19. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá egyszerűen hogy lehet e még esélye annak, hogy köztetek legyen valami. Ha folyamatosan bunkózik, akkor kétlem... Ha egyértelmű nemet kapsz, avagy nem lép előre egy cseppet sem a helyzet, én mindenképpen költöznék a családommal együtt! Ez is egy jó lehetőség arra, hogy könnyebben felejts!
2010. dec. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nem tudja ahoz látnia kéne hogy haladtam elöre vagy hogy megbizhat bennem mondjuk már mindegyik megvolt ezekután annyit mondott hogy ö most ebben az évben már nem akar kapcsolatot szal jövöre megbeszéljük januárig van idöma költözésen is agyalni de nem tudom mi legyen a bunkozás meg nála alap avgyis poénbol mondja de néha akkor is sok!
2010. dec. 19. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, érdemes-e? Tudod, nem követtél el megbocsáthatatlan hibát. Nem mondom, hogy egyáltalán nem követtél el, mert nem lett volna szabad megsajnálnod a zsaroló volt pasidat és egyáltalán nem kellett volna személyesen beszélned vele, ha tudtad, még akar tőled valamit. Van msn, telefon, stb., amin nagyon jól el lehet beszélgetni. Ha pedig láttad, hogy a barátodnak ez rosszul esik (a legtöbb embernek ez rosszul esik és jogosan!), akkor azonnal le kellett volna rázni az akaszkodó exet.

De nem csaltad meg a barátodat és végül is nem tettél ellene semmit.

Azért pedig, hogy elköltöztél a családja miatt, nem téged kellene hibáztatnia, és nem magára venni a dolgot. Neki lett volna a dolga, hogy kiálljon melletted, vagy valahogy külön költözzetek a családtól. Hidd el, ez az ellenséges viszony a másik családjával később inkább el szokott mérgesedni, ha együtt laktok, mint helyrejönni (biztos vannak szerencsés kivélek is, de ez az általános).

Szóval elbénáztátok, de egy kapcsolat ennél azért többről szól és többet elvisel.

Azt ajánlanám, próbálkozz még. Ha szeret, akkor engedni fog. Viszont ha szeret, de akkora az önérzete, hogy nem enged, akkor el kell fogadnod, hogy az önérzetét jobban szereti nálad, és csak úgy lehetsz vele, ha ezután megalkudsz.

Ha kibékültök, azért azt is beszéljétek át, mi az, ami miatt nem tudtál tovább megmaradni a családjával és hogy lehetne ezt megoldani.

2010. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Haladtunk valami minimálisat elöre minden este itt vagyok néha itt is alszok. Szoval akkor szerinted még ne adjam fel de ebszéljük meg na ez a másik ideges lesz ha beszélünk rola avgy nem tudom és nagyon ritkán térünk rá megbeszéltük hogy legközelebb jövöre faggatom erröl de nem tudom mennyi idöm van még eldönteni hogy itt maradjak e .
2010. dec. 19. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kibékültök és elmulasztjátok megbeszélni a problémákat, értelmesen, felnőtt ember módjára és nem vádaskodva, elismerve a hibáitokat, akkor azok vissza fognak ütni.

Hiába kezdünk el valamit újra, ami több probléma együtteséből kifolyólag nem működött, ha ezeket a problémákat nem oldjuk meg.

Ha tényleg nem jöttetek ki a családjával, és vannak dolgok, amiket nem tudtatok egymásnak elviselni, együtt lakva megint elő fognak jönni. Egy darabig bírni fogod, hogy ne szólj, de meddig?

Majd látod, csak akkor beszélj vele, ha úgy érzed, alkalmas lelkiállapotban van rá. Ha kibékültök és minden jó, el is lehet halasztani a beszélgetést egy későbbi időpontra, mikor megint stabilabb lesz a kapcsolatotok.

2010. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ne aggódj...sok más dolgot lehet még elcseszni ebben az életben, nemcsak a párkapcsolati életedet. Szerintem kérdezz meg valaki olyat is, aki ért ehhez.
2011. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!