Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem a földrajz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a földrajz tanáromba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
16 vagyok és beleszerettem a földrajztanárnômbe.Nem tudom hogy hogy mondjam el neki.Csak ebben az egy évben tanít jövôre már nem.Adott már jeleket is pl:mikor nem sütött a nap odajött hogy elhúzza függönyt és a melleit az arcomba nyomta;volt amikor nônapra csokit adtam neki akkor a számra adott puszit és magához szorított.A dolgozataimra mindig ír smile-t de másokéra sose ír.Nem tudom hogy hogy mondjam el neki vagy esetlek hogy utaljak erre.Ne hordjatok le ,ôszinte véleményeket kérek.
2012. máj. 2. 06:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen félreérthető jelek. Amit tenni tudsz, hogy felkészülsz az óráira, hogy ne égjél be előtte. Mit gondolsz, egy 16 éves fiúért feldobná a karrierjét, az állását? Nem. Ebben ne is reménykedj. Tartsd magadban a rajongásod, és ne értsd félre, hogy kedves veled.
2012. máj. 2. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos...Szerintem menj oda hozza koszonj neki es kerdezd meg hogy mit szolna egy vacsihoz, ha szeretne veled vacsorazni beszeljetek meg minden informaciot hogy hol mikor stb...Kerdezz az eleterol nyerd el a bizalmat es utanna szeren lassa mond meg neki hogy:SZERETLEK!Remelem tudtam segiteni
2012. máj. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valamelyik délután menj vissza és rakd fel az asztalra.
2012. máj. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A filmekben amikor ez történik általában a tanárnő elkezd járni egy másik tanárral, a srác begurul, elmondja neki h szereti, ő visszautasítja a srác pedig ezért egy erdőben kinyírja :)
2012. máj. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az elozonek mondom: nem hiszem hogy ez lenne...:D
2012. jún. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!