Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
Eddig önbizalom hiányos csirke voltam,mert nagy fenekem volt,lefogytam,már tetszem magamnak,és olyan pasik vannak szó szerint rám szállva,akikről még álmodni se mertem,nem is állnak le akármilyen csajjal-persze csak szexre.Aki pedig rendes,az csúnya(nem sértés,de nálam most tényleg ez van) és nem próbálkoznak nálam,mert azt mondják,hogy elutasítom őket.1x jártam egy fiúval első barát azóta se volt senkim,ő nem volt szép,ez miatt mindenki leszólt,hogy nekem szép/jópasi jár.. pff..mintha nem tudom ki lennék,de tényleg,nagy képűségnek hangzik,de ez van.Mit tegyek? Rendes és aranyos barátom soha nem lesz? :/
2012. máj. 2. 17:22
 1/7 A kérdező kommentje:
volt 1 fiú.aranyos meg minden,elvoltunk,és tegnap megtudtam,hogy ő is csak szexet akar,de igaz még csaja se volt,meg szűz..
2012. máj. 2. 17:26
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem mondok semmit, mert le leszek pontozva.
2012. máj. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

1. Nem minden a külső.

2. Azzal jársz, akivel akarsz. Nem a barátaid fognak azzal az illetővel járni, hanem te! (Sz@rd le azokat, akik leszólnak emiatt, csak féltékenyek)

3. Egyszer úgyis megtalálod a hozzád illőt. Miért ne lenne rendes, és aranyos barátod? Az, hogy valaki nem helyes, nemjelenti azt, hogy nem aranyos, és rendes.

2012. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igaz.Köszönöm választ.
2012. máj. 2. 17:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Ha segítettem, dobhatsz egy zöld pacsit :))
2012. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
dobtam :P :)
2012. máj. 2. 17:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm. :D
2012. máj. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!