Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, akivel órákat szoktam beszélgetni.

Rátértünk a szerelem témára, ő persze mondta, hogy semmit nem akar tőlem.

Ez eddig oké meg minden, de ha más lánnyal vagyok akkor féltékeny lesz, és van amikor nem szól hozzám.


Miért csinálja ezt? :( Pedig tudja, hogy őt szeretem, de mégis :(



2012. ápr. 29. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert fényezi az egóját h tetszik valakinek és neked ne is tetszen más. Epedezz csak utána. Önző liba
2012. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Próbál kisajátítani, irányítani akar, ne hagyd magad!
2012. ápr. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen lányok... Ha olyan jó barátok vagytok, akkor ezt kérdezd meg, meg fogja érteni. Mondd meg neki, hogy neked ez rosszul esik és fáj. Vagy akar valamit, vagy nem. Ha nem, akkor viszont ne féltékenykedjen.
2012. ápr. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem mondtok hülyeséget, mert mindig kérdezi, hogy : "Ugye én vagyok az első" meg minden ilyen hülyeséget...


Szerintetek mit tegyek?

2012. ápr. 29. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h ha akar valamit akkor mondja meg v hagyjon a hülyeségeivel. Mert te nem egófényező vagy hanem ember
2012. ápr. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó, a tanácsod megfogadom, következő ilyen húzásánál megmondom neki :)

2012. ápr. 29. 16:46
 7/7 CyberSniper válasza:

Mert egy elviselhetetlen hisztis liba, aki azt sem tudja, hogy mit akar!


Ha nem szereted az önkínzást, akkor hanyagold!

2012. máj. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!