Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kb 3 éve ismerek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 3 éve ismerek egy lányt, legjobb barátok lettünk, de én beleszerettem. Nem merem megmondani neki, mert félek, h elveszítem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Őrülten sóvárgok utána, megőrülök, h nem csókolhatom meg, h nem érhetek úgy hozzá, mint egy barátnőhöz. Minden lányban őt keresem, nem találok magamnak senkit, mert csak ő kell nekem. Mintha testvérek lennénk, kitaláljuk egymás gondolatait, befejezzük egymás mondatait, annyira jó természetű egy lány. Nekem ő a nagy ő megtestesítője, de az a baj, h én nem jövök be neki külsőre. Sajnos, neki fontosak a külsőségek. Most is csak rá gondolok, mint annyiszor.
2012. máj. 2. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell lányokkal barátkozni. Valld be neki érzéseid.
2012. máj. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ha csak a külsőségekre hajt, akkor úgyse leszel jó nála, ráadásul szerintem ennyi idő alatt már ki kellett volna alakulnia benne valamiféle vonzalomnak irántad (vagy legalábbis "vonzalomcsírának"). Lehet, hogy neki más fiú az ideálja, mint amilyen te vagy. Valószínűleg csak barátként néz rád, de társként nem tudna téged elképzelni maga mellett. Nem tudom, a külsőhöz való ragaszkodása milyen mértékű, ha ez alapján ítélkezik az emberekről, az elég nagy felszínességről tanúskodik. Szerintem azért érdemes lenne megbeszélned vele a dolgokat, legalább tisztábban látnátok mindketten. Ha pedig azt látod, hogy neki a külsőn kívül semmi más nem számít egy fiúban, akkor engedd el őt, mert nem biztos, hogy megérdemel téged. Ha engem olyasvalaki utasítana el, aki csak a külsőre ad, akkor azt se bánnám, ha a barátságunk megszakad. Még egyszer mondom, fogalmam sincs arról, hogy milyen szintű a külső iránti "rajongása", neked kell tudnod, hogy kizárólag ez alapján válogat-e. Viszont már csak azért is érdemes lenne megtárgyalnotok az ügyet, mert így csak szenvedsz, úgy legalább biztosat tudnál. Ráadásul addig más potenciális "társakat" is kizársz az életedből, mert ez a lány foglalja el a helyüket (talán érdemtelenül), és nem tudsz nyitni mások felé. Egyébként ha olyan ember, akkor tudni fogja kezelni a helyzetet, és barátok maradhattok, ha meg nem, akkor talán nem is kár érte.
2012. máj. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
valld be neki és reménykedj, hogy úgy utasít vissza, hogy te kiábrándulj belőle
2012. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Korán sem olyan fontosak neki a külsőségek, mint azt gondolod. Fontosnak tartja a belső értékeket is, még ugyan! Csupán az a baj, hogy úgy érzem nem tudna elvonatkoztatni attól, hogy külsőre nem vagyok az esete, és így lehetünk bármennyire is egy hullámhosszon, nem fog vonzónak találni, vagy többet akarni tőlem, mint életre szóló barátságot.Ami jó, de, ha a szíved többet akar, nehéz.
2012. máj. 3. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor tehetsz bármit, fejre is állhatsz, úgyse téged fog választani. Egyébként sem vagy számára "érdekes", hiszen valószínűleg gyakran érintkeztek egymással, ismer téged, míg aki "titokzatos", az sokszor érdekesebb a nők szemében, mert elérhetetlennek tűnik. Továbbra is azt tanácsolom, hogy beszéld meg vele a helyzetet, utána tisztábban fogtok látni mindketten. Nekem úgy tűnik, hogy eléggé hiábavaló az epekedésed, eközben pedig számtalan más lehetőséget elszalasztasz, és lehet, hogy másvalakivel ugyanilyen boldog lennél. Sőt: az sem biztos, hogy ezzel a lánnyal működne a kapcsolat. Nálam is volt olyan, amikor vágytam egy lány után, akivel jó viszonyban voltunk/vagyunk, de neki másvalaki kellett (igaz, én sose vallottam be neki, hogy nem teljesen közömbös számomra). Ilyen esetben nincs más lehetőség, mint hogy elfogadod ezt a tényt, és tovább lépsz.
2012. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, csak nehéz a továbblépés, ha az életed része, de nem akarom semmiképp, h megszakadjon a kapcsolat, mert senkivel sincs ilyen mély barátságom, mint vele. Senkivel sem vagyok ilyen őszinte, mint vele, kizárólag EGY dolgot nem tudok/merek megbeszélni vele. Érdekes, mert gyakran úgy beszél, h érzem, h szüksége van rám és érzem, h sokáig közünk lesz egymáshoz. Gyakran érzem, h egy pici lépés kellene ahoz, h ez több legyen, de vmiért még sem. A környezetünk is gyakran kérdi, h miért nem vagyunk már együtt, mi ilyenkor csendben hallgatunk és nem beszélünk róla, közben bennem kavarognak a dolgok és sztem ő is eljátszadozik a gondolattal. Illetve érdekes az is, h mikor elmeséli, h milyen pasira vágyik,akkor egy csomó olyan tulajdonságot mond, melyekben magamra ismerek. Ez véletlen? Vagy csak én beszélem ezt be magamnak? Vagy ő "tudat alatt" közli velem, h ..., csak a "tudatos énje" nem akarja ezt vmiért?
2012. máj. 4. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg mire vársz? Beszélj vele. Vagy jobb, ha magadat emészted? Talán ő is arra vár, hogy te kezdeményezz. Ha esetleg mégsem téged választ, akkor meg valószínűleg van annyira intelligens, hogy kezelni tudja a helyzetet, és nem hinném, hogy emiatt megszakadna közöttetek a kapcsolat. Most csak találgatsz, de úgyse fogsz megtudni addig semmit, amíg nem lépsz valamit.
2012. máj. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!