Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy vettem észre az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy vettem észre az egyik lány ismerősömön mintha elkezdett volna jobban vonzódni hozzám. Ráadásul legutóbb mikor elköszöntünk egy mástól mondott valamit (nem emlékszem pontosan) és mondta hogy vegyem bóknak. Akkor tényleg akarhat többet?

Figyelt kérdés
ha ti mondtok olyasmit a barátaitoknak(fiunak lánynak mindegy) amit lehetne bókként értelmezni akkor ti mondjátok (bla-bla-bla) hogy ezt vedd bóknak?

2012. máj. 3. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zöld a lámpa, hajts rá. :)
2012. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Én mondtam ilyet egy lánynak,de csak így viccelődve,és azért mert tetszett nekem, de azt nemtom,h ez a lányoknál hogy működik...
2012. máj. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Ha ismerősöd akkor lehet hogy vonzódik hozzád.

Ha barátod az a lány akkor lehet hogy csak hülyéskedett.

Igaz, én fiú vagyok de egy lány barátommal nem flörtölnék, bármit is mondanék azt csak poénból vagy piszkálódásból mondanék :D

2012. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor mondom, ha úgy tűnik, hogy nem veszi a lapot.

Mondhatnál neki valami hasonlót...

2012. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
73%
Zoli, már megmondtam hogy nem, nem akarok a csajod lenni!
2012. máj. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!