Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nekem is van párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon nekem is van párom, tükörképem egy lány formájában, akivel teljesen összeillünk, illetve az összhang és vonzalom maximális köztünk?

Figyelt kérdés

Vajon van olyna lány, aki hozzám hasonlóan naponta álmodozik szerelemről, romantikáról, meghitt együttlétekről, egy lelki társról, a párjáról vagy csak én nem tudok nyugodni, amiért nem találom a lelki társam, ezt a bizonyos lányt, Őt?


Vajon létezik valahol ez a lány, aki bájos, megértő, humoros, értelmes, kedves, odabújós, őszintén szeretni tudó és minden vele együtt töltött perc csodálatos és szavakkal leírhatatlan?


Akivel kölcsönösen jobb kedvre derítjük egymást, akivel ketten alkotunk egy egészet, akivel kölcsönösen hiányoljuk a másikat?


Vagy csak én vagyok ennyire megszállottam szerelemre, szeretetre, igaz érzelmekre szomjas?


Bár itt lenne és őszintén szeretnénk egymást, szeretném hinni, hogy létezik Ő, de napról-napra nehezebben bírom és félek, hogy sosem találunk egymásra.



2012. máj. 3. 03:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Amit leírsz az egy eszményi párkapcsolat. Ha életed során találsz ilyen lányt, akkor a világ legszerencsésebb embereinek egyike leszel.


Általában az ember egy kellőképpen normális, aránylag megbízható embert talál, akivel összeköti az életét. Onnan kezdve komoly munka minden, ami előttetek van, ide értve a szerelem életben tartását is. Egy kapcsolat nem működik magától, komoly erőfeszítés és küzdelem megőrizni.


Azok a barátnőim, akik a "fehér hercegre" várnak, aki csak értük él, aki az ellenpárjuk, aki hozzájuk lett teremtve, még nem jártak sikerrel. Én, aki nem a "legjobbat", hanem "egy jót" akarok kifogni, eddig eredményes voltam.

Ha majd eltelik 50 év, akkor kiderül kinek van eredményesebb stratégiája. Addig nem tudok válaszolni a kérdésedre :)

2012. máj. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jaj, jaj, nem "fehér herceget" akarnak, hanem szőkét és a lova legyen fehér... Most úgy néz ki gúnyolódom, pedig nem.
2012. máj. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan lány, aki hozzád illik. De fontos, hogy ne csak álmodozz!

Ismerkedj sokat, és ne ítélj elsőre, nem mindenki az akinek látszik.

Sokan álarcot vesznek fel, hogy a baráti kör elvárásainak megfeleljenek.

Örülhet az a lány akivel majd összehoz a sors.

2012. máj. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én találtam már pár ilyen lányt de nem voltam elég bunkó nekik :/

Válj erősebbé mert így sose lesz bnőd! :/

F18

2012. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%
Te nem ilyen lányt keresel, hanem szépet...
2012. máj. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ma 14:15


A szépség relatív, nekem sok lány tetszik, csak egy átlagos nap tudnék jó néhányat mutatni, akik bejönnek külsőre, de ez önmagába kevés, mert ha jellemre nem illünk össze, akkor hiába szép a lány.


Másrészt te nem tudhatod nekem mi a szép, haveroméknak mutattam már nem egy lányt, aki nekem tetszett, ők meg csak legyintettek, hogy nekik nem jön be.


Nincs két egyforam ízlésű ember.


Annyit tudok biztosan mondani, hogy a túlsúlyos lányok nem az eseteim, na de másnak meg épp a vékonyak nem jönnek be, most miért baj ez? Főleg, ha ezen nem is lehet változtatni, ez olyan, mint hogy valaki szereti ezt vagy azt a ételt más meg utálja.

2012. máj. 3. 16:03
 7/8 anonim ***** válasza:
en egy ilyen lany vagyok, de sajnos osszetortek a szivem es most szeretnek egyedul lenni...:(
2012. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én megtaláltam azt a tükörképet, csak hát a barátzónába rakott (így, utólag teljesen érthető okokból)

18/F

2012. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!