Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek cikin viselkedek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek cikin viselkedek? Van olyan pasi aki szeretne ilyen 'rendes barátnőt'?

Figyelt kérdés
Szóval olyan lány vagyok, aki nem iszik nem cigizik, nem jár bulikba sem. De szeretek bnőimmel sétálgatni, hülyéskedni, csinosan öltözködni. Nem nagyon volt még fiúm, mert senkit nem találtam még eddig alkalmasnak rá.. Jó tanuló is vagyok, mivel szünetekbe is tanulok a többiek röhögnek rajtam emiatt..meg más miatt is, mert hát ugye nem viselkedek ribancként..15l

2012. máj. 2. 20:52
1 2
 1/15 Problem? ***** válasza:
69%
Az ilyeneket most lúzernek később főnöknek fogják hívni.De unalmas vagy ez helyzet.
2012. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
persze hogy szeretnék! Feltéve ha úgy is nézel ki:D
2012. máj. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egyetertek 2-es. De a szunetbe tanulas nekem csak felmero elott megy. :D
2012. máj. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
ugyanilyen vagyok, igaz, 17 évesen, és szerintem a fiúkat kifejezetten érdeklik a "magunkfajták". eleinte biztosan lesz pár kérdésük az "életmódoddal" kapcsolatban, de majd hozzászoknak. legalábbis nálam mindig elfogadták eddig. :)
2012. máj. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%

"mert hát ugye nem viselkedek ribancként"


Ez a mondat némi aggodalomra ad okot! Egy jó csaj igenis úgy viselkedik, mivel a nő szexuális lény is, és azzal is el tudja csavarni a férfiak fejét. Ez persze nem azonos a közönséges vagy fűvel-fával viselkedési módszerrel!

Azonban ha te ezt így kijelented akkor sanszos hogy nem sokat tudsz erről és lehetnek gátlásaid is abbóli félelmedből adódóan hogy nehogy "ribinek" tűnj.

Én inkább az izgalmas ribikre bukok és nem a szende jókislányokra. :) Persze ez nem te fölötted mondott ítélet, csak a hozzászólásod fölötti. :)

2012. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát unalmasnak nem mondanám magam! Ne értsétek férre nem vagyok aza hú dejó kislány és én is csak felelések előtt tanulok..
2012. máj. 2. 21:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen típus vagyok, a leírásod pontosan illik rám is. Nekem se nagyon volt még barátnőm, de ez főleg a lustaságomnak is köszönhető. 18/F
2012. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jó akKor kijavítom: vannak fiú haverok, akiket ismerek fiúkat azoknak általába köszönök..de nem hagyom pl h szétfogdossonak (mint sokan mások ezt hagyják). Én ezt elítélem, és a szememben az ilyen csak egy ribanc aki rámászik mindenkire. Amúgy elég szépnek tart mindenki nem nagyképűségből, de ez tény. (hosszú barna haj, barna szem,hófehér bőr, :)
2012. máj. 2. 21:24
 9/15 anonim ***** válasza:
Ciki? Miért lenne az? Én imádnék egy ilyen lányt ;)
2012. máj. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Az tudod mekkora jó dolog szünetekben felkészülni az órákra nekem sohasem sikerül mert nem hagynak a barátok az osztályban!:) 14/F
2012. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!