Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak "rendezetlen"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak "rendezetlen" a szemöldöke, akkor jó eséllyel ugyan ez a helyzet a bugyijában is?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elég valószínű... Ha már az arcával nem foglalkozik, amit egyébként mindenki lát, miért foglalkozna azzal...? :)
2012. máj. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Így van, szinte biztos.
2012. máj. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én epilálom magam ott lent, mindig sima vagyok, viszont a szemöldökömet egy ideje nem szedtem ki. Magamnak nem tudom, mert nem lesz szimmetrikus, viszont 10 órát dolgozok. Reggel 7re járok, előtte nincs nyitva kozmetikus, este 5 után meg már nincs nyitva; holnap tudok menni, mert kivételesen szabadnapot kaptam.
2012. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem biztos. én sem szedem a szemöldökömet, csak a kettő közötti részt gyantázom, mert nincs energiám mindig szedegetni, meg felesleges is, mert szép íve van. ott lent pedig rendszeresen szőrtelenítek, meg mindenhol, mert nem bírom magamon elviselni a szőrt viszont ha látsz egy olyan lányt, aki csúnyácska+ápolatlannak néz ki, akkor egész biztos, hogy a bugyijában is "rendezetlenek" a dolgok.:DD
2012. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Bennem ez így fel sem merült, egészen más kategória a kettő! A szemöldököm nem szedem/szedetem - kozmetikus is csak kicsit hajlandó szedni belőle, mert természetesen is szép íve van.


Intim részekre viszont ügyelek, különösen nyáron. (Többnyire csak fazonírozok.)

2012. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A kérdező nyilván nem arra gondolt, amikor eleve szép egy nő szemöldöke :)
2012. máj. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Valóban, én arra gondoltam, amikor "bozontos", szana-szét áll, kósza szörszálak erre-arra.
2012. máj. 3. 10:07
 8/11 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, bár én kivételt képezek. Nem szedetem a szemöldökömet, vagy csak néha, viszont az intim részeket rendszeresen szőrtelenítem.

Meg ha egy csaj ad magára, és tudja, hogy szex lesz, akkor valamelyest rendbe szedi magát ott lent.

2012. máj. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nézd, mivel észrevetted, valami motoszkál benned... Lehet, hogy csak az a picike kis motivációs lökés hiányzik nála, hogy valaki nőnek nézze, és úgy kivirul hogy te lennél a legbüszkébb. Beszélgess vele.
2012. máj. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell mindjárt Kiszel Tündére gondolnod.
2012. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!