Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek undorító,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek undorító, ha két fiú smárol?

Figyelt kérdés

multkor elmentunk spanokkal partyzni, es smaroltam egy sraccal (igen bisex vagyok fujj fujj fujj lehet b.uzizni) es az egyik lany aki nagyon jo baratom aztmondta, h undorito vgyok. Persze nem mondtam neki, de nagyon rosszul esett.. Szerinteek is az vgyok?? :/

16/f


2012. máj. 3. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Engem különösebben nem érdekel. Én lány vagyok csak és kizárólag a pasik érdekelnek, viszont én úgy vagyok vele aki nem divat meleg vagy bi, azzal semmi bajom, ő is ember ennyi. Amúgy meg pont volt egy ilyen, hogy Londonba a reptéren két pasi egymásnak esett ott nyalták egymást nekem meg a szám is tátva maradt, a tömeg nem őket nézte hanem engem, hogy mi ebbe a furcsa... Na innentől kezdve engem se izgat.
2012. máj. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Első válaszoló: tudod, az a felvilágosult Nyugat...
2012. máj. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát azért az tény, hogy furcsa. Őszintén szerintem sem valami szép látvány... De nincs annyira nagy bajom vele, azért nem mondanám azt, hogy undorító vagy.

20L

2012. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
le leszek pontozva,de bizony nem szép látvány ha két pasas csókolózik.(ahogy két nő sem szép látvány ha smárolnak) Igen,én egy kicsit undorítónak tartom,de mivel ritkán látok ilyet,ha látnék is inkább elfordítom a fejem,és nem foglalkozom vele.
2012. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem gáz szerintem.

20/L

2012. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

első!

lehet azért néztek téged mert nekik gyomruk se volt őket bámulni

2012. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy undorító.

Keress inkább más barátokat...

2012. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem. bár érdekes lenne ha azt mondanám hogy igen, ugyanis lány létemre barátnőm van :)

engem pl nem érdekel más ember véleménye, nem divatból vonzódom a lányokhoz. ha úgy adódik felvállalom és akár az utcán is megcsókolom a barátnőmet.

2012. máj. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Hát nem épp olyan látvány, amire azt mondanám hogy "jajj, de édesek..."
2012. máj. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Engem nem izgat. Szerintem, ha fiú-fiú smárol az épp ugyanolyan, mintha fiú-lány smárolna.:P

Amúgy a kedvenc sztárom pedig b*zi. He, he!!:P

14/L

2012. máj. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!