Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó és dadogós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó és dadogós vagyok. Csak lányok válaszát várom. Selejtes, szellemi fogyatékos, és undorító vagyok?

Figyelt kérdés
27 éves férfi vagyok 180 magas 70 kiló
2009. júl. 19. 16:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Természetesen nem vagy fogyatékos

Egyszerűen csak félénk vagy

ezen változtathatsz menny el közösségekbe és próbálj barátokat szerezni

2009. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%

Egyik sem vagy azok közül amit leírtál, csak idióta. És valószinűleg ez ki is sugárzik belőled, a hozzállásod saját magadhoz, ezért nem foglalkoznak veled a csajok, mert nem szeretik a mártírkodó pasikat. Kerekes székben is tud valaki normális életet én és nem nyafog, te meg egy szimpla dadogás miatt paláverezel itt.

Én pasim is dadog. Naés? Néha jót nevetünk együtt...

27/L

2009. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
mért ki vagy te, hogy idiótázól?
2009. júl. 19. 16:15
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

én egy 27 éves csaj vagyok akinek szintén dadog a pasija és nem sír a szája emiatt. És hogy jött ide a magasságod meg a súlyod? uramisten...

Amúgy meg mégsem vagy te visszahúzódó csak alattomos...

2009. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
KIKÉREM MAGAMNAK NEM VAGYOK ALJAS!!! Csak az a bajom, hogy ez miatt nem kellek a kutyának sem. Senkit nem bántottam soha, sokkal inkább engem. TE BUNKÓ LIBA! Bocs
2009. júl. 19. 16:21
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Mondom még egyszer, nem a dadogásod miatt nem kellesz senkinek. Egy embernek van kisugárzása, Ha te ilyeneket gondolsz magadról, hogy fogyatékos vagy meg selejtes, előbb utóbb ezt fogod sugározni a környezeted felé is. Ezért irtam hogy NE RINYÁLJ, mert másoknak nagyobb baja van és nem fordul magába. Ebből erőt meríthetnél.

És ráadásul kolleganőm is nagyon dadog, mégis van párkapcsolata... kisugárzás, kicsit talán próbálj meg a jó tulajdnoságaidra koncentrálni nem pedig csak mártirkodni. Azért irok ilyen stilusban, mert a hozzád hasonló embereket nem tutujgatni kell, hanem felébreszteni, hogy mennyi szörnyűbb dolog van amivel teljes életet lehet élni. És ez nem azt jelenti hogy a te problémád nem probléma. Csak kicsit nyisd már ki a szemed!

27/L ismét

2009. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
mar nem azert, de te kerded magadrol, h selejtes,sz. fogy., undorito vagy-e, o megmondja h mi vagy, erre te kapod fel a vizet? ne csodalkozz h nincs baratnod. szanalom
2009. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
34%
Legalább neked nem kell azt hallgatnond a suliban ,hogy mindenki azt mondja neked hogy egy ribizli k vagy és mindenki üt és a legjobb barátod lány létedre egy fiú akit utálsz de mégis szereted
2009. júl. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagy!

Én összejönnék egy ilyen sráccal, egyáltalán nem zavarna.

2009. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%
De most nem azért, felteszel egy kérdést, valaki válaszol, te meg rögtön libázol? Azért nincs valóban senkid, mert iszonyatosan odavagy, hogy dadogsz, azt várod, hogy sajnáljanak ezért. Én is dadogok, mégis van barátom, az egyik legjobb barátom is dadog, mégis imádják. Azért, mert nem sírunk, hogy jajj, dadogunk, meg hogy selejtesek, szellemi fogyatékosok (tudod, hogy mi az?) vagyunk. Másnak valóban sokkal nagyobb problémái vannak, mégis talál párt. Én se vállalnék egy olyan srácot magam mellé, aki folytonosan csak magát bántja.
2009. júl. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!