Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kecskemétiek! Ti tudtok róla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskemétiek! Ti tudtok róla valamit?

Figyelt kérdés
Hali. Szóval az történt, hogy elvesztettem a kitűzőmet, amit a barátomtól kaptam. Nagyjából tenyérnyi nagyságú, fém, ezüst színű, régies, nagyon díszes. Valaki nem tud róla valamit? Nagyon szeretném visszakapni!
2012. máj. 3. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
de én tudok! az találta meg aki hátra szokott nézni úgy mint a szomszédom , kérd el tőle
2012. máj. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Komoly válaszokat, lécci!
2012. máj. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
Amúgy fogalmam sincs, pedig itt vagyok koleszos.
2012. máj. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2., köszi a fegyelmezést :) Egyébként tényleg komoly válaszokat várnék, nagyon fontos lenne a kitűző, a barátom még a nagyapjától kapta, aztán adta nekem. Nagyon megszeretném találni.
2012. máj. 3. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ez is te voltál: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

Amit ott írtak a plakátolás működhet, kiteszel egy képet vagy hasonlót mint ahogy kinézett a kitűződ, telefonszám stb. és talán lesz jelentkező. Szinte naponta járom Kecskemét utcáit de nem találkoztam kitűzővel. Véleményem szerint a kitűző azoknak fontos akiknek fűződik valami emlékük hozzá vagy gyűjtők, mások ha látnak valahol az utcán, figyelmen kívül hagyják. Főleg mert nem sokan értesültek róla, hogy keresik, mert ezen az oldalon riktán látok kecskemétit. Esetleg kérdezősködhetsz régiségkereskedésekben (van egyátalán Kecskeméten?) hátha beadták.

2012. máj. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem a te kitűződet már rég kivitték Tokyo-ba.ott lesz az !

Tuti!

2012. júl. 28. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!