Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokat zavarja ha. ,?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jin kérdése:

Lányokat zavarja ha. ,?

Figyelt kérdés

Az zavar(hat)ja a lányokat ,ha mondjuk egy fiú fasiszta vagy vagy hungarista?

De nem ez a kamu,hogy osztják az észt ,de alaptalanul,vagy nincs tisztában a dolgokkal és keveri a rasszizmussal!

Csak úgy kiváncsiságból!


2012. máj. 3. 22:45
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

*

21lány

megtudod magyarázni vagy csak egyszerüen vonz.

2012. máj. 3. 23:46
 22/35 anonim ***** válasza:

9-es válaszoló vagyok.


15-ös: A hozzászólásod többet elmondott rólad, mint amennyi elég. Épp az ilyen korlátolt hozzáállás az, ami miatt irtózom a hungaristáktól. Holott tudom, hogy nagy részük nem ilyen.

De ha már így rákérdeztél: Nem kezdenék négerrel. Nem azért, mert előítéleteim vannak, hanem mert egész egyszerűen nem találom őket vonzónak külsőleg. Nem kezdenék füvessel sem. Soha életemben nem szívtam, és nem is fogok, semmilyen más drogot sem próbáltam ki. És kifejezetten monogám típus vagyok.

Az hogy liberális vagyok, mindössze annyit jelent, hogy nem vetem meg azokat az embereket, akik a fenti kérdésekben nem értenek velem egyet.

2012. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

Engem azért zavarna, mert volt egy ilyen barátom és nagyon azt éreztem, hogy nem tud kiteljesedni. Olyan volt, mintha egy politikai szekta tagja lenne.

Most nem akarok olyat írni, amit bántásnak vennél, ezért ne magadra vedd, ezt mind RÁ írom, az ex-barátomra:

- a helyesírása pocsék volt

- tanulni nem szeretett

- a világnézetének a lényege az volt, hogy mindenki rossz, mindenki gonosz

- 2-3 évente cserélgette az éppen imádott politikusát

- történelmi szempontból sem állt meg a véleménye (Jézus származása, a korona keresztjének dőlésszöge, Hitler megítélése, a fasizmus fogalma és Hitlerhez való viszonya)


Nagyon sokáig szerettem, mint embert. Egy időben küzdöttem vele, de érte és a kapcsolatunkért. Aztán egyre rosszabb lett, egyre durvább helyzetekbe sodort bele. E miatt leültünk és megbeszéltük, hogy vége. Azóta kerülöm az ilyen identitású embereket, mert nem akarok még egy ilyen borzalmat megélni.


Ahogy írtam is, nem rád írtam a jellemzést, hanem rá.

2012. máj. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Na igen ez már tulzás!

Ilyen nem lennék,meg alapból nem úgy kezdem,hogy,:szia,fasiszta vok járunk....

Hát nekem csak gépen pocsék a helyesirásom,meg rosz a bill.a laptopoN:D

hány éves vagy?

2012. máj. 4. 14:56
 25/35 anonim ***** válasza:

Kedves 21. (és 9-es) válaszoló!

A következőket írtad:

"15-ös: A hozzászólásod többet elmondott rólad, mint amennyi elég. Épp az ilyen korlátolt hozzáállás az, ami miatt irtózom a hungaristáktól."

"Az hogy liberális vagyok, mindössze annyit jelent, hogy nem vetem meg azokat az embereket, akik a fenti kérdésekben nem értenek velem egyet."

Tehát írtózol tőlük de nem veted meg.... Ez némileg ellentmondásos ugytünik... Gondolom ha tehetnéd eltüntetnéd az összes hungaristát a föld szinéről...

2012. máj. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

közlési kényszerben szenvedő kiskamaszoknak tartom mindet, elég idétlenek, én hülyét kapnék

31N

2012. máj. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

21-es, 9-es válaszoló vagyok

Nem tüntetném el őket, de nem kezdenék velük párkapcsolatot, mert végeláthatatlan veszekedéshez vezetne (tudom, próbáltam), ezt jelenti az "irtózom tőlük". Úgy is mondhatnám, hogy párkapcsolat szintjén messziről kerülöm őket.

2012. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Érdekes néző pontok.....
2012. máj. 5. 19:27
 29/35 anonim ***** válasza:

21. válaszoló. Nemtudom miért kéne veszekedni ha nagyvonalakban eggyezik a világnézetetek. Mert itt sarkitva 2 világnézetről van szó.

A liberális és a konzervativ világnézetről.

Jellemzőik:

Liberális:

Vallása: pénz

Anyagi központu rendszer amely támogatja a bevándorlást és a rasszok kulturálk keveredését. Támogatja a drogliberalizációt de legtöbbször a fegyvertartást nem (Mert a fegyvertelen polgárok könnyeben fegyelmezhetőek ha fellépnek az igazukért.)

Támogatja a multinacionális vállalatokat a helyi vállalkozásokkal szemben.

Támogatja a szabadelvüséget mert minden családba kell egy meleg.

Támogattja a demokráciát h. lehessen politikusnak egymásra mutogatni miközben szétlopnak egy országot.

Ezzel szemben a

Konzervativ:

Vallása: Isten (nevezhetjük allahnak v budhának stb.)

Ember központu rendszer amely nem támogatja a bevándorlást, kivándorlást, helyette a helyben történő boldogulást támogatja, megörizvén így a kúlturák sokszinüségét.

Nem támogatja a drogliberalizációt, megörizvén az emberek testi és szellemi épségét. De sokszor támogatja a fegyverliberalizációt ("A fegyver a szabad ember legfőbb ismérve. Akinek nincs fegyvere, az fogoly!")

Nem támogatja a multinacionális cégeket helyette a helyi kis és közép vállalkozókat támogatja.

Nem támogatja a szabadelvüséget, mert minden családba kell egy apa, anya meg minimum 2 gyerek.

Inkább támogatja az egy vezér elvüséget (ez nem jelent feltétlen diktatúrát) hogy egy vezető ne csak megélhtésből legyen vezető.

. Bocs ha offnak vszitek, de olyan szempontból a kérdéshez tartozik h minden ember ilyen v olyan mértékben szimpatizál egyik v másik irányzattal mégha nem politizál egész nap nem zsidózik v nácizik. Így lehet kedves 21 válaszoló h észre sem veszed h egy hungaristával vagy.

2012. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Előző ! Kár hogy csak 1 zöldet lehet adni!
2012. máj. 8. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!