Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányokat zavarja ha. ,?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jin kérdése:

Lányokat zavarja ha. ,?

Figyelt kérdés

Az zavar(hat)ja a lányokat ,ha mondjuk egy fiú fasiszta vagy vagy hungarista?

De nem ez a kamu,hogy osztják az észt ,de alaptalanul,vagy nincs tisztában a dolgokkal és keveri a rasszizmussal!

Csak úgy kiváncsiságból!


2012. máj. 3. 22:45
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Konzervatív vagyok:)
2012. máj. 8. 23:08
 32/35 anonim ***** válasza:

29-es válaszoló.

A dolgok és az emberek nem feketék vagy fehérek. Amit te leírtál, abból valóban az tűnik ki, hogy a konzervatív jó, a liberális rossz. De a világ nem ilyen egyszerű.

És ha konkrét példát akarok mondani, akkor jártam már a te fogalmaid szerint konzervatív emberrel, és olyan gyökeresen különbözött a véleményünk minden kérdésben, hogy rövid úton kikészítettük egymást.

BTW, ha definiálni akarjuk a liberálist, azt szokták mondani, hogy liberális az a kommunista, akinek vannak meleg barátai.

2012. máj. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32-es. 29. vagyok. Ezt a gondolatmenetet követve pedig konzervativ az a náci akinek vannak meleg barátai????

Nem értem a politikához, világnézethez hogy jön a szexuális irányultság.

Személy szerint semmi gondom a melegekkel (bár én a homoszexuális kifejezést kifejezöbbnek és tárgyilagosabbnak tartom, ugyanis meleg az időjárás homokos a strand szokott lenni és aki a nőket szereti az sem szokták hidegnek nevezni) csak az én seggemre ne pályázzanak. És személyzerint ezt a homoszexuális mizériát sem értem, mért kell vele ennyit foglalkozni??? Senkinek semmi köze hozá!! Nem kéne ezt kvázi reklámozni hogy "Heló Béla vagyok és homoszexuális mindenki fogaddjon el igy!!" Én meg "Helló Józsi vagyok és heteroszexuális, szeretem a puncit nyalni és kutyapózba csinálni az asszonyal, mindenki fogaddjon el így!!!" Ez nem párkereső! Mindenkinek magánügye hogy mit csimál a h háloszobályában, és senkit sem érdekel!!!

Feleslegesnek tartom lezárni a fél várost és lehetetlenné tenni többezer ember közlekedését néhány száz homoszexuális, leszbikus, és transznemü miatt. A párkeresésnek is megvannak a saját forumai, helyei, de ez nem az Andrásy út a délutáni csucsforgalomba.

2012. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

32-es. 29. vagyok. A kérdésed első feléree a válasz logikus. Természetesen igazad van és a világ nem fekete vagy fehér. A fentebb vázolt két világnézet között természetesen lehetnek és vannak is átfedések. Az meg hogy kinek melyik a jó vagy roszz, kinek mi a szimpatikus világnézet, azt doötse el saját maga. Én direkt probáltam tárgyilagosan és részre hajlás nélkül fogalmazni a leirásom során, de biztos sokak számára kiderült hogy a konzervativ világnézetet képviselem.

Ha te liberális világnézetet képviseled akkor várható hogy nemkog eggyezni a nézeted egy konzervativ nézetüvel. Mindazonáltal nekem párszor volt alkalmam eszmétcserélni egy szinesbőrü magát baloldalinak valló emberrel és meglepetésemre töb dologban egyezett a világnézetünk (és a mai világ illetve benne a mai magyar helyzetről és megoldásairol alkotott véleményünk) mint amiben külömbözött.

2012. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Meg mindenkinek lehet saját nézete és ha beszél róla akkor meglehet állapítani hogy konzervatív vagy liberalista
2012. máj. 9. 14:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!