Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kevésbé vonzó fiúk/lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevésbé vonzó fiúk/lányok, mennyire nehezíti meg a szerelmi életeteket a külsőtök?

Figyelt kérdés
Próbáljátok ellensúlyozni a belsőtökkel? Pl viccesre, poénosra venni a figurát? Vagy mivel vágódtok be? Hány évesen volt az első normális kapcsolatotok? Remélem nem bántottam meg senkit ( jómagam is ide tartozom...)! Köszi!
2012. máj. 4. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legyél az illetővel megértő,akár poénos és próbáld megkeresni az összes olyan tulajdonságát ami érdekli, pl:Sprot,hobby stb. Minden nyomorék meghódíthat egy bombát,csak tudni kell hogyan =D
2012. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Alacsony fiú vagyok, de ennek ellenére sok lánynak bejöttem már, mert helyes vagyok arcra.



De mégis nagyon nehéz így csajozni manapság, főleg a saját korosztályomban, ahol minden nőnek magas férfi kell én meg inkább nézek ki külsőre egy helyes, aranyos tini fiúnak, max 17-18 évesnek néz mindenki, pedig már 22 vagyok.


Nekem nagy szám van és fura humorom, normális kapcsolatom pedig még nem volt.

2012. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy szórakoztasd,akkor tuti siker!
2012. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én egyébként lány vagyok, 18 éves, de még nem volt kapcsolatom :( Mások szerint csak hülye vagyok, meg önbizalom hiányos... Szerintem egyedül fogok megöregedni :)
2012. máj. 4. 14:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem még nem mondták hogy ronda vagyok,de nem is vagyok egy C.Ronaldo kategória(hála Istennek:).Na mindegy a külsőm alapján nem fordul utánam az összes csaj,de állítólag a stílusom megnyerő,csak ehhez el kell jutni legalább beszélgetésig:)
2012. máj. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom a tutit mint külső szemlélő :)
2012. máj. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csak annyira, hogy nincsen szerelmi életem:d
2012. máj. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mus musculus ***** válasza:
#7-nél az igazság sajnos.
2012. máj. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csúnya vagyok, de lehet hogy a külső nem minden.

Korombeli lány még nem mondta nekem hogy jóképű vagyok, viszont idősebb nők már mondták a szüleimnek hogy helyes fiuk van.

Lehet hogy nekik más a szép, lehet hogy csak nyalizni akartak anyáméknak.

A lényeg hogy szinte szóba se állnak velem a csajok, ha mégis akkor olyan közeli ismerős szinten.

2012. máj. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
csúnyáknak nincs is szerelmi életük, vagy max plátói szerelem...
2012. máj. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!