Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ellene? Ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ellene? Ez normális?

Figyelt kérdés

Undorodom nyálaskodástól...

Tavaly randiztam egy sráccal, akibe szerelmes voltam. Meg akart csókolni, én meg elhúztam a fejemet, mert félek ettől, meg gusztustalannak találom.Le is kezeltem őt.

Volt még egy srác, akivel egy koncerten találkoztam. megfogta a kezemet, és tetszett is. De mikor csókra került volna, sor, inkább elmentem. Kiábrándító ez az egész csók dolog.

Randizni fogok egy fiúval ,de őt már nem szeretném elengedni emiatt.


2012. máj. 4. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Húha, nem lesz egyszerű a nemi élet számodra.
2012. máj. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy??? A csók alapvető egy kapcsolatban, ha attól undorodsz nem állsz még készen semmiféle kapcsolatra.


Ezzel a sráccal kiküszöbölheted egy hosszabb szájra puszival.... és hátha megjön a kedved utána.....

2012. máj. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2012. máj. 4. 16:41
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez ciki. Képzelem a kukitól mennyire félsz. Szerintem rohanj ki a világból, minden 2. embernek van.
2012. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Inkább menj vissza babázni vagy sims-ezni még. ráérsz ezzel.
2012. máj. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

amikor veled egyidős voltam, én is úgy voltam vele hogy "fúj"

de szerintem csudijó dolog.

amúgy tényleg inkább még a simsen kéne csókolóznod :)

2012. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem babázok, és nem simsezek:)

Hidd el, legszívesebben kirohannék a világból! =D

2012. máj. 4. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Ajjaj 14 évesen még tényleg max a szájra puszi, de még azt sem nagyon kellene. Egyáltalán nem gáz hogy nem csókolóztál még. Ha ez megnyugtat 16 voltam az első csókomnál....


És 14 évesen még ne azon görcsölj hogy nem akarod elengedni emiatt. Ennyi erővel ha majd többet akar 14 évesen lefekszel valakivel csak azért, hogy ne menjen el?

2012. máj. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem fekszek le vele. De viszont a csók miatt már kétszer bebuktam.
2012. máj. 4. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!