Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindennél jobban szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindennél jobban szeretnék már egy normális kapcsolatot. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ilyen kérdések nap,mint nap jönnek..de nagyon el vagyok keseredve!

Külsőre: átlagos vagyok( azért mondom hogy átlagos mert általában bejövök a fiúknak), 173cm,sötétszőke haj,nagy zöld szem(azt mondják baba arcom van) és arányos is vagyok,a mellméretem picit nagyobb a csipőmnél(100-70-95),nem vagyok modell alkat azért tudom..

Belső: vidám(lét elemem a nevetés),elég nyitott vagyok mindenre érdeklődő,de tudom hogy a hangulatom elég ingadozó és ez nagyon zavaró lehet a környezetemnek!Mint mondtam nyitott vagyok,de nehezen bízok meg igazából az emberekben.

Sok ismerősöm van emiatt,és kevés barátom..


Nagyon vonóznak találom a tűzoltókat( munkájuk miatt!),de sok elvárásom nincs: egyezzen a humorunk( nekem ez a legfontosabb) és nagyobb legyen mint én,oda lehessen hozzá bújni:)

Hol ismerkedhetnék szerintetek?

ui: tudom hogy uncsi a téma,de nekem ez az első kérdésem,és örülnék a válaszoknak!:)


21/L


2011. nov. 26. 12:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Már kaptál kb. ötven privát üzenetet. Válogass.
2011. nov. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 L.Szilárd ***** válasza:

Merre laksz, megye, és város?

27 F

2011. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Nem kaptam üzeneteket,de nem is ez volt a célom:)

Pest közelébe tanulok ezért hétköznap ott vagyok..de szerintem a kérdés szempontjából ez is mellékes:)

2011. nov. 26. 13:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Ne akard görcsösen, mert így nem lesz! Megérzik a pasik, hogy Te komoly kapcsolatra hajtasz, mindenáron barátot akarsz magadnak és ezzel megijeszted őket szerintem. Élvezd az életet egyedül is és akkor előbb utóbb rád talál akire vágysz!
2011. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

az ingadozo hangulat teny,nehezen kezelheto.

mellette lehet az elvarasiddal is gond van.

de ezt igy,latatlanba senki nem fogja megmondani.

2011. nov. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azért még nem görcsöltem rá:) de tény,elég elkeserítő mikor valakivel már terveznék,és benyögi hogy ő nem szívesen foglalná le magát,szóval inkább csak szexeljünk.

az elvárásaimról pedig írtam,szerintem nem kérek sokat,ezek alap dolgok!

2011. nov. 26. 17:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Pedig biztos, hogy az elvarasaiddal van a problema :P Mi lenne, ha olyasvalakit talalnal akivel egyezik a humorod jokat tudsz beszelgetni de csak 175 cm magas es nem tuzolto?:))
2011. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Én ugyanilyen problémákkal küzködök mint te, csak én fiú vagyok, 175 cm nem vagyok tűzoltó, és 18 éves vagyok. Szóval 2 dolog miatt lehet nem is tetszenék neked :D
2011. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
jaaj,a tűzoltó az nem szempont,csak írtam hogy vonzó:)),de amúgy a humor a legfontosabb:)
2011. nov. 26. 22:37
 10/19 anonim ***** válasza:
Ehm, ehm. Tejbegrízeskenyér. Láttál már ennél viccesebb nicket itt? :)
2011. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!