Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, bírjátok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, bírjátok az ilyen személyiségű lányokat? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Itt egy csomó azt írja,hogy a csendes,kedves, viszahúzódó lányokat bírja. Én teljesen más vagyok. Ne értsetek félre,nem vagyok ribanc,nem járok bulizni,inni,de elég nyitott vagyok,vicces, minden hülyeségre kapható,megmondom őszintén a véleményem,nem engedem,hogy elnyomjanak, és aki velem bunkó,vagy flegma akkor nem csendben ülök,hanem megmondom amit gondolok. Nem birom az olyan embereket,akiknek nincs humorérzékük,felfújják a kis dolgokat,mert én sem teszem. Tudok röhögni a disznóvicceken is, ebédlőben kaját dobálni... stb Alkatra amúgy törékeny vékony,lány vagyok,de a belsőm az bár nem törékeny XD.
2012. máj. 4. 17:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagy ribanc? Fenébe. Akkor nem jössz be.
2012. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Első: hahaha XD humorherold XD

Második: 15

2012. máj. 4. 17:13
 4/19 anonim ***** válasza:
GYere kicsim, hadd öleljelek meg! *-*
2012. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"de elég nyitott vagyok"


Ez mit is jelent pontosan? Ne akard, hogy én találjam ki.

2012. máj. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem kell félreérteni :D Azt jelenti,hogy nem vagyok zárkózott,nyitok az emberek felé. Ennyit :D
2012. máj. 4. 17:17
 7/19 anonim ***** válasza:

Szerintem sok fiú bírja az ilyen személyiségű lányokat.

:) Nekem szimpatikus vagy így a leírtak alapján :) Én is ilyen vagyok kb. :D

2012. máj. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
A listámon vagy. Figyelni foglak ;)
2012. máj. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Véletlen nem fehérvári vagy?
2012. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne ez legyen a mérvadó, itt rengeteg begyepesedett lúzer kocka van ám, ilyen lányokkal nem is tudnának mit kezdeni.


Én bírom az ilyen csajokat, ők sokkal szenvedélyesebbek is tudnak lenni, és nem rettennek meg egy pénisz látványától.


Mondjuk ha átcsap a lazaság idétlenségbe és idegesítő vihogásba, na akkor viszont baromira tudom rühellni az ilyen lányokat.

2012. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!