Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha egy csajnak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy csajnak nagyon jó alakja van, és ápolt csaj is, de az arca nem valami szép, akkor attól még jó csajnak tartjátok? Járnátok vele? :D Mennyire számít az arc? 16/L (pls kort is írjatok)

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 21:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

szerintem az arc sokkal fontosabb mint a test, ha nincs semmi, ami megfog az arcában, akkor az veszett fejsze nyelét sem ér, hiába van bomba alakja, ha közben zacskót húznék a fejére


20

2009. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
papirzacskoval a fején elmegy.=)
2009. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem csak a külső számít...én úgy vagyok vele, hiába tetszik egy fiú, ha nem ismerem még, addig nem is gondolkodok ilyenen, hogy járjak e vele...ha bejön neked(belsőleg), meg szimpatikus, járj vele!

14/L

2009. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arc számít leginkább, aztán az alak. Ha arcra kicsit sem tetszik, akkor felejtős. 18/F
2009. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

én először a lány arcát nézem meg,de ha nagyon csinos és nem buta.. akkor IGEN ,lehet valakinek jellegzetes arca ,nem olyan tökéletes attól lehet szép...

17/F

2009. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen csajok nálam az egypatronosak. Ha nem jön be az arca, akkor a kapcsolat elképzelhetetlen. De attól, hogy te nem tetszel magadnak, lehet, hogy mindenkinek tetszel...ezt nem neked kell eldönteni, hanem nekünk.
2009. jún. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
rakj fel képet, akkor meg tudjuk mondani. 75%ban számít
2009. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Van pár helyes fiú, akit érdeklek, csak kiváncsi voltam, hogy mennyire van benne a dologban az alak. Mert az alakommal dicsekedhetek, de az arcommal nem nagyon.:D Végülis az arcom sem olyan csúnya...:D De nekem nem tetszik...:/ Képeken teljesen más, mert a képeket direkt úgy csinálom, hogy előnyös legyen.:P (Pl. nem oldalról, hanem szemből fényképezem magam, vagy mosolygok-mert akkor szép vagyok:DD)
2009. jún. 23. 21:33
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, az arc az fontos.

De ha most magadról írsz akkor ne csüggedj mert rengeteg olyan helyes srác van akinek nem mérvadó a külső.

Meg egyébként is, bármi lehet még belőled, változik az ember arcszerkezete (mármint ha nem valami baleset, akkor bocs hogy ezt mondtam) az évek alatt.

Élő példa rá a nővérem: akit még 10.osztályba csúfoltak mert 90kg és 155-cm volt, ma meg már keresett modell a 185cm-ével és a 60kg-jával.

És nem csak helyes (kinek mi a helyes?) pasik vannak a füldön, akik ugyan olyanok mint azok akiket gondolom te is helyesnek tartasz.,....... inkább tanuljál minthogy ezen rágódjál, mert az ha van a fejedbe valami az nagyon sokat nyom a lantba nállunk...... hidd el 18/F.

2009. jún. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2009. jún. 23. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!