Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki! Ti mit gondoltok erről? Lent

Figyelt kérdés
Tudjátok most megkezdődött a térgatyás szezon.Nekem szőrös a lábam és van olyan nálam idősebb akinek még nem.Ők borotválják?Szerintetek borotváljam én is?
2012. máj. 4. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
fiú vagy lánye e vagy?
2012. máj. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Kend be a lábad gépzsírral, vagy vágd le.

Problem solved.

2012. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Fiú, lány??
2012. máj. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jaj!Természetesen fiú vagyok.:)
2012. máj. 4. 20:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Nehogy borotváld!!!
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor természetesen NEM borotválod.
2012. máj. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
csak, ha trópusi, vagy sivatagi klímát akarsz generálni magad körül
2012. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ne borotváld. nekem nem jönnek be a borotvált lábú pasik. a sulimban kb. senki sem borotválja, csak a nagyon metroszexuálisok.
2012. máj. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Dia90' ***** válasza:
Felejtsd el a borotvát, ha férfi vagy
2012. máj. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, drága barátom, akik borotválják magukat, azok vagy a gyengébb nem képviselői, vagy azok, akik azonos kapura játszanak.

Na már most, ha te nem tartozol egyik halmazba sem, amit nagyon remélek, akkor az arcodon kívűl semmidet ne szabadítsd meg a bundától, soha. Akár ki akár mit mond, egy igazi férfi szőrös és elég erős a jelleme, hogy ezt vállalja is, még, akkor is ha a divat ellene dolgozik, mert a divat a b*zikat és a lányos fiúkat élteti, nem a klasszikus férfiakat, DE szerencsére ennek ellenére jelen vagyunk! Légy hát te is tag!

2012. máj. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!