Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hallottatok már ilyesmiről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hallottatok már ilyesmiről?

Figyelt kérdés

Amikor valakibe szerelmesek vagytok,nehezebben halljátok meg,amit mond. Mármint mindig vissza kell kérdezni,hogyha a kiszemelteddel beszélsz,hogy:"tessék? mert nem hallod meg,amit mond,pedig érthetően beszél.

Van ilyen? Tapasztaltatok már ilyet? Természetesen mikor valakibe beleszeretsz,tehát még nem jártok. Mi okozhatja ezt?


2012. máj. 4. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy nagyon tetszik neked a hangja és a tudatalattid ezt így 'fejezi' ki. Szereted hallani/hallgatni a hangját. :)
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy nem hallod hanem csak túl izgatott vagy.Izgúlsz mert lehet hogy a másik pillanatban azt mondja:Szeretlek! :) Lehet ez így.
2012. máj. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, én is voltam így, azt hittem, csak a hallásom romlott :) Én arra jutottam, hogy az illető egyszerűen csak halkan beszél. Tényleg nem volt egy öblös hangú valaki.
2012. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem akkor volt ilyen, amikor életem első szerelme előadta, őszintén a szemembe, hogy ő nem érez úgy, mint én, hosszasan mondta és mondta és én semmit de semmit nem hallottam, csak néztem őt és imádtam miközben beszélt.


a végén megkérdeztem mit is mondtál?


azt mondta semmit.

dehát később ahogy szép lassan elmúlt a kapcsolat rájöttem :(

2012. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igazából ez az az eset,mikor tényleg nem hallod,amit mond,pedig a többiek megértik. Nem értem,miért.

Mindenesetre köszönöm a válaszokat! :)

2012. máj. 4. 21:41
 6/9 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok
2012. máj. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: hány éves vagy? és fiú,vagy lány?
2012. máj. 6. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
24/F
2012. máj. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod :)
2012. máj. 6. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!