Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Tényleg úgy van, hogy a férfiak csak arra gondolnak egy szép nő láttán, h hű de elkapnám...Mi nők meg többnyire álmodozunk, elképzelünk romantikus helyzeteket, egyből érzelmeket táplálunk, értitek... Vannak olyan férfiak, akik hasonlóan gondolkodnak? És nem csak az jut eszükbe egy szép, humoros, értelmes nő láttán, hogy hű de lefektetném...
2012. máj. 4. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vannak.
2012. máj. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sosem úgy nyitom magamban, hogy "demegdugnám", ha tényleg nagyon tetszik, akkor oda-odanézek, utána belegondolok, hogy milyen lenne, ha egy ilyen lány/nő lenne mellettem. Majd lehangolódom, mert tudom, hogy reménytelen.
2012. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek.

Ha valaki azt mondja, hogy vannak, az ki akar veled kezdeni :)

Mi férfiak így vagyunk kódolva, ti nők pedig úgy.

Ha elfogadod olyannak a másik nemet mint amilyen, nem ér meglepetés.

Pont most beszélgettünk erről valamelyik kérdésben, hogy egy jó kapcsolathoz a nőnek 70%-ban érzelem, és 30% szex kell, mig a férfiaknak pont forditva.

2012. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Harmadik: Te belém látsz? Ez újdonság. Mire gondolok most? 2. voltam...
2012. máj. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi fiúk! 2. kommentelőnek: Miért gondolod egyből, h reménytelen? több önbizalmat! :)
2012. máj. 4. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem sok lánynál ez van hogy húú de szép popsija van meg kerek mell de ez csak futó dolog! De van olyan akit ha meglátok van hogy nem ez jut eszembe hanem hogy épp az ellenkezője! lefeküdnék vele de nem nem nagyon mert inkább csókolgatnám, vele lennék, nevettetném, bulizni vele, érted? 17/F Szóval vannak ilyenek:))
2012. máj. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező: mert szoktam tükörbe nézni... 2. voltam
2012. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem csak akkor, ha szexi is az nő :D
2012. máj. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

én elképzelem ezt is meg azt is :D

de a romantikus dolgokat csak azzal akinek olyan kedves tekintete van nem pedig komor flegmaaa

f18 szüzike voltam

2012. máj. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hasonlóan gondolom mint a második válaszoló
2012. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!