Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyszerűen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyszerűen nem tudom magam túltenni.

Figyelt kérdés

Volt egy 1,5 éves kapcsolatom. A kapcsolat a végére megromlott aminek a következménye,hogy a csaj megcsalt. 2 hónapig könyörgött,naponta,hogy fogadjam őt vissza,mindent megtesz,megbánta a dolgot. Eszemre hallgattam,hogy ilyen dolgot nem lehet megbocsájtani,és nem fogadtam vissza...

1 hónapot elvoltunk,ő összejött a gyerekkel,de közölte velem,hogy bármikor ha kell nekem akkor dobja a gyereket. Nekem lett egy másik barátnőm. Reméltem,hogy hamar elfeledteti velem az exem,ami nem történt meg,inkább csak ráerősített,hogy mennyire hiányzik.Az exem ugyanezt csinálja most mint én annó,eszére hallgat, egot növel, kelleti magát, ebből már látom nem lesz semmi. De ha meglátom a közös képét a gyerekkel vagy bármi,kezem ökölbe szorul, és nem tudok mit kezdeni,meg vagyok lőve,teljesen össze vagyok törve lelkileg.

Hogy lehet kimászni egy ilyenből? :(((


Én 20 éves vagyok Ő 16.


2012. máj. 5. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

ne legyél összetörve kis punci!!!!

dobd azt a ribancot....nem jó az már semmire!!!!!!!!!

keress másikat b+ mit rinyálsz 20 évesen.

2012. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szívem szerint azt mondanám, ha ekkora a szerelem, megér még egy próbát. De egyébként úgy gondolom, hogy egy öntelt, magát kellető 16 évest nem fogsz tudni megnevelni....


Találsz mást!

2012. máj. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!