Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi összetört...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi összetört ember? Miért nem vagyunk képesek egyszerűen csak élvezni az életet?

Figyelt kérdés
Annyi lelki beteg ember van, nem csak ezen az oldalon, de úgy általában is. Elég megnéznem az utcán a fejeket, a legtöbb ideges, szomorú, vagy csak közönyös. Miért kell minden problémát felnagyítani? Miért kell mindenbe belemagyarázni valami fantasztikus jelenséget? Miért gondoljuk azt, hogy ha szemezünk valakivel, az már egy kapcsolat kezdete? Semmi több egy egyszerű szemkontaktusnál. Néha több lesz belőle, de nem ez a többség. Miért nem lehet egyszerűen csak élni az életet és kihozni belőle azt, amit csak lehet? Örülni a napsütésnek, vagy annak, hogy elmarad egy óra, hogy néhány órával előbb mehetsz haza munkából, hogy találtál 50Ft-ot az utcán, hogy a boltban a pénztáros viccelődött veled, hogy láttál egy édes kisfiút... annyi minden dolog van, aminek örülni lehet. E helyett idegeskedünk. Minden felhúzzuk magunkat és azt hisszük, ha világgá kürtöljük hatalmas bánatunkat, majd érdekelni fog valakit. Miért kell túlbonyolítani az életet? Ha nem kellek valakinek, akkor nem kellek. Ha nem vagyok szimpatikus neki, akkor nem. Nem lehet mindenkinek megfelelni. Mindenki úgy tesz, mintha az ő problémája lenne a legnagyobb. Ez nem igaz. Mindenkinek megvan a maga baja, kisebb, vagy nagyobb, de én még soha nem éreztem úgy, h ha valakivel cserélnék, boldogabb lennék. Akinek abban lehet része, hogy szerelmes, miért nem vigyáz a kapcsolatára? És miért értékeli túl a többség a szüzességet? Az is csak egy tök normális dolog, mindenki úgy kezdte, valaki hamarabb veszíti el, valaki később. Nem vagy se több, se kevesebb, csak mert még szűz vagy/már nem vagy az. Miért hisszük azt, hogy a pénznek van a legnagyobb jelentősége? Igenis meghatározó dolog, nyilván, de ha vannak az embernek barátai, szerelme, családja, akkor nem a pénz van előtérben. Annyi mindent lehet grátisz csinálni. Mi lenne, ha nem problémáznánk mindenen, hanem egyszerűen csak lazán vennénk az egészet, legyintenénk a negatív dolgokra és örülnénk a jónak?

2012. ápr. 23. 18:04
 1/7 Diavolino44 ***** válasza:

Koszonjuk ezt a kis szoszenetet! :)


Meg elteleik par ev s megvaltozik a velemenyed! A bizonytalansagnal es kilatastalansagnal nincs nagyobb lehuzo ero. S az emberek lelke ilyen erzelmekkel van tele.

2012. ápr. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek.Nekem áltban jó kedvem van mosolygok az utcán véletlenül....Hát a sok ideges meg szomorú ember vissza sem mosolyog....
2012. ápr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez azert nem ilyen egyszeru de van abban valami amit mondasz...
2012. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is történtek gyermekkoromba rossz dolgok, nem züllöttem el, sőt nagyon sok mindent elértem. De mégse tudok boldog lenni, mert nem volt még soha senkim se. Addig volt jó míg ezek az érzések nem jelentek meg. Valami szeretethiány vagy mi. Ezeket az érzéseket kiiktatni nem tudom, pedig ezek nélkül sokkal könnyebb lenne az életem.
2012. ápr. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én nem tudom te hol élsz, de én élem az életem és boldog vagyok :D

Mondjuk én egy elég pozitív életvidám ember vagyok. Nem magamat akarom fényezni: de akik velem vannak társaságban sosem unatkoznak. De én sem unatkozom soha a társaságban :D jókat kell nevetni, nem szabad besértődni és élvezni kell az élet apró örömeit is :D

2012. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az, én is ezt vallom, de annyira sokan vannak, akik meg mindenen fennakadtnak és csak mérgelődni képesek, meg szomorkodni.
2012. máj. 1. 14:10
 7/7 anonim ***** válasza:

Az az ő bajuk :D

Te ne törődj ezzel...

A mai világban a tinédzserek furcsák a felnőttek meg folyton csak aggódnak...

Élvezd csak az életet és foglalkozz azokkal akik fontosak :D

2012. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!