Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magam túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom magam túltenni rajta, hogy "könnyűvérű" lettem?

Figyelt kérdés

Kb.1,5 éve járok el szórakozni,és eddig is mindig kavartam pasikkal,de eleinte visszafogotabban,meg olyan helyen,ahol nem ismertek.Egy ideje azonban olyan helyre járok,ahol már mindenki ismer.Itt is kavarok pasikkal,és sajnos van,hogy én nyomulok,én smárolom le az illetőt(alkohol hatása alatt,bár tudom,hogy ez nem mentség).A smárolásnál tovább nem megyek sosem,de így is szörnyen érzem magam mostmár.Sajnos a miértjét is tudom,hogy miért csinálom azt amit teszek,és alapból nem vagyok ilyen,de aki ott lát,csak az alapján ítél meg,és jogosan mondhatja rám,hogy egy ribanc vagyok.Kb.2 éve ezt elképzelhetetlennek tartottam,és most 180 fokos fordulatot vettem.

18/L


2012. ápr. 17. 07:47
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Neked egy rendes barát hiányzik,ha lenne nem csinálnád ezt

20F

2012. ápr. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
A "miértje" a dolgoknak pontosan ez:) De tudom,hogy ez sem mentség,de azért remélem meg lehet érteni.Bár ezek után nem tudom kinek kellenék így...
2012. ápr. 17. 08:03
 3/30 anonim ***** válasza:
Az jó kérdés hogy kinek kellenel így. Akkor kellene gondolkozni Amikor ezeket csinálod és nem úgy fröcsög hogy most utoljára mert abból nem lesz semmi. Abba kell hagynod ezt mert így csak ki fognak használni. Most meg csak smarolsz de jövő heten mar azon veszed magad higy megba**tak. Akkor viszont mar tényleg nem kellenel hosszú távra senkinek. Ilyen elő élettel legalább is. Járj el szórakozni de ilyeneket ne csinálj. Ha meg most abba hagyod akkor a smarolast meg lehet bocsátani de amikor mar 13-man megba**tak azt mar nem. Nekem ezek után nem lenne kedvem egy ilyen lányhoz! Ezt most hagyd abba és is erősen normális fiúkkal akiknek nem a szex az első!
2012. ápr. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

"A smárolásnál tovább nem megyek sosem"


Na ez az, amit most nem hittem el. :)

2012. ápr. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
most azt várod hogy megnyugtassunk hogy te nem is vagy r*banc?mert különben a kérdés elég értelmetlen.
2012. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
ribancz vagy törödj bele
2012. ápr. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha még fiatalon kiéled magad, majd lesz még időd megkomolyodni. Ha tovább tanulsz, nagy valószínűséggel úgyis kikerülsz a jelenlegi társaságodból. Ráadásul, feltételezem nem férjet keresel még, majd ráérsz akkor komolyan venni egy kapcsolatot.
2012. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Hát pedig elhihetitek,nem egy diszkó wc-jében akarom elveszteni 2 sör között...

nem,nem azt várom,hogy megnyugtassatok,én is tudom,hogy ribanc lettem,sajnos,csak hogy ezen hogyan tudom magam túltenni,de úgy látom felesleges volt ide feltenni a kérdést...

2012. ápr. 17. 08:27
 9/30 anonim ***** válasza:

De ha rosszul esik, miért csinálod?


Ne igyál, ne smárolj le pasikat. Nem olyan nehéz ez, tényleg nem tűnik fel?


Röviden: elmész. Részegségig (legalábbis csökkent önkontroll szintig) leiszod magad. Letaperolsz egy rakat pasit, lesmárolod őket, gyanítom jól meg is huzatod magad, de most tekintsünk el ettől a kevésbé hihető résztől. Azután másnap pocsékül érzed magad, miszerint "Miért kellett ez?" És a következő alkalommal megint megcsinálod.


Tehát két eset lehetséges:


1) Hülye vagy, és nem vagy képes magadat kontrollálni.

2) Te ezt élvezed, csak a valami fura oknál fogva mentegeted magad.


Nem olyan bonyolult ám azt mondani egy x mennyiségű pia után, hogy "Nem, ennyi elég volt". Próbáld meg egyszer. Sőt! Képzeld el, én nekem az egyik barátom ismerősének az unokatestvérének a lányának a nagynénje mondta, hogy (nagyon figyelj!!!) "Pia nélkül is jól éreztem magam a barátaimmal!"


Elsőnek én is nehezen hittem el, de aztán visszagondolva, hogy még egy korty piát sem ittam életemben, mégis remekül érzem magam a barátaimmal, lehet, hogy van benne valami.


Esetleg próbáld ki, ha nagyon bátor vagy :)

2012. ápr. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Sose szoktam magam leinni a teljes részegségig,csak bizonyos mennyiséget,de nekem már az is elég,hogy-igazad van-hülye leszek tőle.És még egyszer mondom,hogy smárolásnál több NEM volt sosem.

Alkohol nélkül is buliztam már persze,az is jó tud lenni,de amikor az ember tele van gondokkal,valahogy jól esik inni,addig se foglalkozom a gondokkal.Amúgy alapból nagyon gátlásos vagyok,és inkább szeretem magam meghúzni a háttérben,most meg nem tudom feldolgozni ezeket.

De mindegy,majd megoldom,köszönöm a válaszokat:)

2012. ápr. 17. 08:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!