Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 körüli pasi milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 körüli pasi milyen tulajdonságokat preferál?

Figyelt kérdés

Külső/belső..

Ha lehet normális válaszokat:)



2012. máj. 5. 19:31
 1/6 ASOT ***** válasza:

ha arra gondolsz, hogy kevesebb az igénye, akkor tévedsz!

egy 30 as pasi nem idős!


Ugyanúgy megvannak az igényei mint kb 23 évesen_!

Van egy ideálja ugyanúgy.


Nekem 22 évesen ugyanaz volt a női ideálom mint most 27, és az lesz 3 év múlva is.

(nem a korra gondolok mert nyílván mindenki öregszik)

2012. máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Minden ember külön személyiség,külön egyéniség,mindenkinek mások az igényei,az elvárásai.Az úgynevezett ideál minden egyes embernél más korban fogalmazódik meg belül,változó,hogy mikor érik meg az emberben,tulajdonképpen kire és mire vágyik,mik,és mennyire nagyok az igényei,elvárásai a másikkal szemben.

Valószínűleg egy 30 éves férfi már nagyon is határozottan tudja,milyen nőt szeretne,milyen nőt keres magának,viszont ez nagyban függ attól,ő maga milyen is.Amíg nem ismered az illetőt,nem tudsz róla véleményt alkotni,így erre a kérdésre szinte lehetetlen válaszolni.Ugyanis vannak komolytalan és komoly,nőcsábász ás hűséges pasik,vannak,akik házias,komoly nőt akarnak,vannak,akik csak a kalandot keresik,vannak,akik független,vad nőt akarnak,vannak,akik érzékeny kislányt,vannak,akik komoly háziasszonyt,stb.Mindenki mást és mást vár el a másiktól.Mi nem ismerjük a Te kiszemelteted,valószínű Te sem,mert akkor nem kérdeznél itt.Az Ő konkrét elvárásait csak úgy ismerheted meg,ha megismered először Őt magát.Így tudhatod meg,konkrétan Ő milyen tulajdonságokat preferál egy nőben.Nyilván más pasi meg másképpen látja a dolgot.

2012. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Áh... ha egy 30-as pasi válaszolna itt, röviden írna. Ismerem már őket. Kb ennyit:

Legyél jó az ágyban.

Legyen jó segged.

Külön jó, ha jól is szopsz.

2012. máj. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kikérem magamnak!

30 vagyok és nagyon fontos, hogy jól is főzzőn :P

2012. máj. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,miért is lett 45%-os a válaszom,de szerintem idővel majd rájössz,hogy igazam volt...csak még nem érted a mondanivalóm lényegét.Ha lefordítanám nagyon egyszerű,és nagyon közérthető nyelvre,akkor azt írnám,ez változó:az egyik 30-as csak meg akar d...ni,a másik meg azt szereti,ha valaki házias családanya típus.Egy harmincas férfi is lehet komolytalan,gyerekes,meg érett is.Viszont általánosítani nem lehet.

Azt meg aztán így ismeretlenül végképp nem lehet megmondani,hogy az általad kiszemelt pasi milyen tulajdonságokat preferál egy nőben.Mindenki más és más tulajdonságokat.Remélem,ez a válasz nem túl ellenszenves senkinek,és nem húzkodjátok le 0%-ra...

2012. máj. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem én szavaztalak le és lényegében teljesen igazad van.

Köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!