Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen? Elmenyjek hozzá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Candy Close kérdése:

Mi legyen? Elmenyjek hozzá?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy van egy fotós,aki már fotózta az osztály,és én megkértem,hogy csináljon rólam modellfotókat,és ő el is vállalta.2-en lennénk kint majd a természetben,és anyu attól fél,hogy rám mászna,vagy ajánlatott tenne,mert azért én eléggé szemrevaló lány vagyok+ azt mondta,hogy a fotózáson is férfi szemmel fog nézni.Én megbízok benne,de anyu nem.(+ anyuék előtt titokba is van a fotózás,ezért is,mert nem bíznak benne)

2012. máj. 5. 14:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
minek neked az a modellfotó? -.-
2012. máj. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Csak,mert!nem az a lényeg!
2012. máj. 5. 14:26
 3/16 A kérdező kommentje:
Amúgy meg azért,amiért a többieknek is!
2012. máj. 5. 14:27
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Szerinted ezzel, hogy "elmenyjek" miből fog szerinted később megélni? Majd atomfizikus lesz? Vagy irodalomtanár? Menj el, másra Te az életben úgyse nagyon leszel jó.
2012. máj. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 HalkHogen ***** válasza:
100%
Szerintem is menyjél el, és majd eggyütt elmenytek...
2012. máj. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
előző,nagy vagy :DDDD
2012. máj. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Azert az eleg komoly sztereotipia, hogy minden fotos ramozdul minden lanyra, akit eppen fotoz... szeretnem hinni, hogy azert vannak olyanok, akiknel ez nem igy mukodik.


Egyebkent pedig ha mesz, vigyel magaddal egy fiu ismerost, havert, kerj meg valakit, hogy kiserjen el, vagy akar anyukad is elmehet veled es akkor megnyugszik, hogy csak fotozasrol van szo es neked sem kell felned, hogy radmozdul a srac.

2012. máj. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hülye bunkó parasztok,ha nem vettétek észre tanàcs kell,ès nem beszólás!nem tudtam,hogy a szépség bűn,és nem én tehetek róla,hogy tetszek sok embernek!amúgy meg ezt benéztétek,mert nem vagyok ribi,hanem egy szép és okos lány,ez a tömeg véleménye
2012. máj. 5. 14:56
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A szépség nem bűn. Akkor veszélyes: ha ezzel társul: Elmenyjek.
2012. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

f@szt vagy okos lány! hány hiba van az írásodban?! azért mondják, hogy benyaljanak és megdöngetnek. ennyi.


menjél el. örülj hogy szép vagy. :) ha okos nem is...

2012. máj. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!