Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat (27) hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat (27) hogyan érintené egy kisgyermekes egyedülálló anya közeledése? Nem lerohanás, csak beszélgetés és érezni lehet a vonzalmat a nő (28) felől. Ha tetszene a csaj és ha nem? Nem gúnyolnátok ki?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok. Szerintem nincs ebben semmi. Beszélgetni még lehet, az már más ha valakit lerohansz és nem tud magáról levakarni. Ha tetszel neki biztosan örül neki, ha nem, akkor sincs baj, nem égtél be, hisz te ,,csak beszélgettél"! Egyébként ha valaki ezért kigúnyol akkor elég gyerekes felfogású pasi...
2009. jún. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy kigúnyolna. (ha meg mégis, akkor az ilyen emberért nem kár.) viszont a pasik 27 éves korban még ritkán akarnak gyereket, még ritkábban fogadják el mások gyerekeit, tehát ez elég könnyen elijesztheti a kiszemelt embert.
2009. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

így van

kisgyermekes anuykaként ennyi idős korban nehéz

2009. jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gúnyolnám ki. Ha komolyabban tetszik, akkor el tudnám fogadni gyerekestül is. És egyáltalán nem "öreg" nőről van szó. Miért is ne? Ha te a nő vagy, akkor azt javasolnám, hogy csak visszafogottan. Ha véletlenül mégsem tetszel neki, akkor ne égj be.
2009. jún. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen ettől tartok én is, hogy már van egy babám és emiatt nem fog összejönni. De ő van és imádom és sok mindent máshogy csinálnék az életemben, de a lányom mindig kellene! Érte élek, főleg most ebben a nehéz helyzetben, csak hiányzik valaki, aki szeret és szerethetem én is. És ő nagyon érdekel. De szerintem maradok egyedül, ez a legjobb hosszútávon is. :) Nincsenek bonyodalmak és nem idegeskedek azon, hogy kinek is kellenék, hiába tartom jól magam, ha már anyuka vagyok.
2009. jún. 24. 21:50
 6/8 anonim ***** válasza:
A volt párom egy velem egykorú kisgyermekes nőért hagyott el.Szóval egyelő esélyekkel indulunk,nincs rá garancia,hogy egyedülállóként az embernek több szerencséje legyen,mint gyerekkel.Ne add fel,ez nem ok arra,hogy lemondj a párkacsolatokról!
2009. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem spec tetszene egy gyermekes anyuka közeledése

a gyerek aranyos, nem baj ha másé, engem nem zavarna

2009. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó és mindenkinek. Most már csak azt lenne jó kideríteni, hogy ő is így gondolja-e?!
2009. aug. 18. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!