Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit éreztek mikor szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztek mikor szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
Le lehet ezt írni?Kinek mikor volt az első nagy szerelem?..)
2012. máj. 5. 20:02
 1/6 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Az érzés leírhatatlan. Megmagyarázhatatlan jó kedv, vigyorgok mint egy vadalma, s nem vagyok éhes.
2012. máj. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

amikor elmést aludni és csak ő jár a fejedbe és ezért alszol el reggel.

amikor csak eszedbe jut a mosolya és egyből boldog leszel.

amikor melletted van és annyira megvakarnád a segged mer férges vagy de előtte nem teszed mert ő az isteni jel, h féreghajtót kell venned

2012. máj. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

egy filmből idéznék: "Az a legjobb benne, hogy amikor a szemébe nézel és ő visszanéz a tiédbe, minden olyan furcsának tűnik, mert erősebbnek érzed magad és gyengébbnek is ugyanakkor. Izgatott vagy és ugyanakkor rémült is. Az az igazság, hogy nem tudod, mit érzel..."


Ez szerintem maximálisan lefedi mit érzek :)

2012. máj. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm!!.:)
2012. máj. 6. 20:35
 5/6 anonim válasza:
jo idézet :) megosztotam fb-n koszonoom
2012. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csodálatos érzés....minden egyes percbe boldog vagyok,mindig csak ő jár a fejedben,amikor vele vagy a szíved hevesen kalapál,amikor megcsókol,átölel érzed azt a melegséget ,törödést,szeretet, sírni tudnál az örömtöl ,ami nekem néha sikerült...

Hogy mikor volt? 16évesen...több hónapja hogy szakitottunk de még mindig nagyon szeretem

2012. máj. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!