Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiábrándító ha lekerül a ruha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiábrándító ha lekerül a ruha és más kép mint vártad?

Figyelt kérdés

Kérdésem arra vonatkozna, hogy mennyire kiábrándító az, ha ruhában tetszik egy nő, de mikor együttlétre kerülne sor és lekerül a ruha akkor egyértelmű jelei mutatkoznak, hogy az illető már édesanya.

Konkrétan mell és has bőrelváltozásokra gondolok. Mellnél szoptatás nem éppen előnyös hatása illetve hason kinyúlt és terhességi csíkos has.


Súlyban sikerült leadnom a felszedett +kilókat, de sajnos NÉHA még az is zavar, ha a férjem melltartó nélkül lát.


Megérte, nem azt mondom, tudom, hogy ez a szoptatással együtt jár és egy percig sem bánom, hogy mindkét gyereket 1,5 évig szoptattam, de az is biztos, hogy az önbizalmamnak nem tett jót a változás.



2012. máj. 5. 22:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ilyeneket is ritkán "hallani" egy férfitól! Jól sejtem, hogy nem 1-2 éve vagytok már együtt a feleségeddel? Én még fiatal vagyok, és ha ez vár rám még évtizedekig, akkor valószínűleg a sok idegtől és stressztől nem fogom megélni az idősebb kort. Arról nem is beszélve, hogy a gyerekeinknek tényleg ebben a légkörben kellene felnőniük csak azért, hogy a "tökéletes" családmodellben váljanak felnőtté?

Mindezek ellenére jó pillanatokban szeretem a páromat és ha tudnám a pontos receptet ahhoz hogy jobb legyen szó nélkül kiváltanám. A baj, hogy nincs olyan orvos, aki tudja mi erre gyógyszer.


De ez már más téma...

2012. máj. 6. 00:31
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
mire lekerülne rólad a ruha, nem ábrándulnék ki, mert nem a teste miatt választom a párom. de viszont, ha téged zavar a tested, és emiatt nem tudnád elengedni magad szex közben, az nagyon is zavarna... szóval azt javaslom, ha ismerkedni akarsz, akkor először fogadd el magad. mert ha állandóan a tested miatt fogsz rinyálni, az lesz majd a kiábrándító.
2012. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Igen, pont ez ami zavar, hogy lehet a párom el is fogadja a hibáimat, de én viszont nem tudom! Legalábbis még nem találtam meg a módját.

Mindig is sokat számított nekem, hogy mit látok a tükörben csak most az a baj, hogy ha erőt veszek magamon akkor sem tudok ellene mit tenni. Amit tudtam a külsőmért azt 90%-ban megtettem.

Elfogadni egy olyat ami ennyire zavar nagyon nehéz, még akkor is ha tudom szinte ez az egyetlen megoldás. Egyszerűen mert nem olyan fából faragtak.

2012. máj. 6. 01:23
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

Életet adtál! Ezt soha nem szabad elfelejteni! Ez csak ebben az idióta nyugati világban van, hogy a nőknek cérnának és feszesnek kell lennie. Nagyon sok kultúra másképpen vélekedik.

Az is gond, hogy a tested ennyire nagyon fontos neked, nagyban ez határozza meg az énképedet. A nőiesség nagyon komplex dolog és bizony az, hogy ki a vonzó, egyáltalán nem csak a testi dolgoktól függ.

2012. máj. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy többet számít a külsőm mint kéne, de sajnos így vagyok kódolva pici gyermekkorom óta.

Azt is tudom, hogy nem csak a külső számít és pont ez a másik ami miatt ezen gondolkodtam. Többségében észre szoktak venni a férfiak és már nem tudok ennek annyira "örülni" mint régen, mert tudom, hogy ezt "csak a ruha teszi, ami ápol és eltakar".


Egyedül az tud jó érzéssel eltölteni, hogy ránézek a gyönyörű gyermekeimre és ha megkérdezném magamtól, hogy újra bevállalnám akár így vagy akár nagyobb hatásokkal (mert van aki azért rosszabbul járt bőr terén) akkor is azt mondanám gondolkodás nélkül és minden kétség nélkül, hogy IGEN! Sőt, ha jobb helyzetben lennék, lehet még vállalnék is gyermeket. :))

2012. máj. 6. 09:41
 16/17 anonim ***** válasza:
56%
Átérzem nagyon amit írtál, mert hasonló problémával küzdök magam is.Hat évvel szülés után tudtam magamon sokat változtatni, és nem a kilókra, hanem épp a has feszességére, mell állapotára gondolok. Vagány csajnak tűnsz, meg tudod te is csinálni: Insanity - üsd be a youtube-on, és próbálj vele megbarátkozni. A szüléstől megviselt hassal csodát tesz, így hat év után nem hittem volna, hogy plasztika nélkül ennyit alakíthat rajta. Mellre pedig vannak masszázs olajok, krémek,technikák sőt, én most részben emiatt kezdtem fogigátlót is szedni - még nem az igazi, de javuló tendenciát mutat ez is. Két éven túl szoptattam én is. Szóval, lehetsz még dögös csaj! És való igaz, amit már előttem is írtak, ha nem a fiatal tahók közt keresgélsz, szerintem nincs mitől tartanod. Egy férfi, akinek szintén van már gyermeke, nem fog csodát várni, ha különben csinos vagy, nem hiszem, hogy némi "lógás" kedvét szegné.
2012. máj. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, meg/el is néztem/olvastam miről szól. Rendszeresen tornázom, így a hasamon már mondhatni csak a kinyúlt bőr van. Bár nem azt mondom lenne még bőven mit leadnom, így lehet, hogy ráveszem majd magam. Attól tartok viszont, hogy ettől a bőröm sajnos nem lesz újra feszes. Sokkal rosszabb volt a szülés után, de a mai állapot már elég sok ideje nem változik, pedig minden nap tornázom. Még amiben gondolkodtam az a masszás, de hát az sem olcsó mulatság.


És igazatok van, ha új pár után akarnék nézni sem tinivel kezdenék, de vannak ám független korombeli pasik is. :P :)

2012. máj. 6. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!