Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 72 órás tablettát nagyon nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tablettát nagyon nagy baj, ha 60. órában tudom csak bevenni?

Figyelt kérdés
Minél hamarabb, annál jobb bevenni! De holnapra lesz pénz rá, sehogy se tudjuk hamarabb!
2012. máj. 6. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:

most ha azt mondjuk nagy gond, akk is csak hnap tudjátok megvenni. szval mind1.

(de nem véletlenül 72 órás tabletta a neve)

2012. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisebb az esélye, hogy működni fog. Igazából nem tudhatod, hogy ha esetleg nem működik, akkor működött volna-e, ha ma vetted volna be. Szóval ennek nem sok értelme van. Holnap megveszed, beveszed, és reménykedsz.
2012. máj. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azért 72 órás tabletta a neve,mert 72 órán belül lehet bevenni.A 60 az még beleesik.Ja és be lehet venni 72 óra után is,csak lehet hogy nem hat.Leírtam ezt is biztos ami biztos.
2012. máj. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérjetek valakitől kölcsön pénzt,és ma vegyétek meg! Legalább a recept legyen már meg ma! A kórházban ingyen felírja az orvos!
2012. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minél később veszed be, annál nagyobb a veszélye, hogy nem hat. De mondjuk hallottam már olyat, aki az éjszaka közepén rohant be első ijedtségében és jól lecseszte a nővér, hogy 72 óráig ráér, mért nem hagyja aludni. Valahol jogos, de akkor is, így kell reagálni a felelősségteljes magatartásra?

Na mindegy, vedd be, amint lehet, ez a lényeg.

2012. máj. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy? Most ha azt mondjuk, hogy baj, akkor mégis mit csinálsz?

Egyébként igen, baj. Ugyanis az utolsó 12 órában már csak kb. 65%-os a hatékonysága (első 24 órában viszont 95%...azért nem mindegy).

2012. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!