Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nehéz csókolózni? Mert én még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz csókolózni? Mert én még sosem csókolóztam :S milyen érzés csókolózni? Mert valószínűleg én sosem tudom meg. (lány vagyok)

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
79%
Miért nem tudod meg?
2012. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%

nagyon nehéz

vigyázz vele mert elrontod és rosszat fogsz álmodni

2012. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
mert engem mindenki utál...
2012. ápr. 26. 18:29
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Ja már azt hittem valami betegséged van és nincs sok hátra.Ezért is nem akartam ezt a videót berakni de így..


http://www.youtube.com/watch?v=rX7wtNOkuHo

2012. ápr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Tippelhetek? Még érettségi előtt vagy, ugye?

Akármennyi idős is vagy, ilyet kijelenteni nem szabad, mert hülyeség, ráadásul magadat hergeled vele.

Az a gondolat, hogy "úgysem sikerül" nagyon bele tud vésődni az ember agyába, és ez nagyban hátráltatja abban, hogy sikerüljön, holott, ha ezt a hülyeséget elfelejtené, sokkal könnyebb lenne.

Pláne a csóknál. A csók az egyik legszebb dolog a világon. Az első csókból tudhatod, hogy fontos vagy egy pasinak, de még az előjátéknak is egy fontos része. Amelyik kapcsolatban nincsenek csókok annak a kapcsolatnak vége. Ennyire fontos dolog ez. Az embereknek alapvető, hogy legyen velük valaki, akivel csókolózhatnak, mert ez olyan nagy kötődést jelent. Ezért megy bele sok kislány-nagylány a buliban ismeretlenekkel való csókolózásokba. Addig is úgy érezhetik, hogy tartoznak, kötődnek valakihez, még ha ez az érzés hamis is.

Szóval te is meg fogod ezt tapasztalni, nagyon szomorú volt ezt olvasni, hogy "én sosem tudom meg".

2012. ápr. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem te vagy Niki amúgy?
2012. ápr. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. ápr. 26. 18:36
 8/21 A kérdező kommentje:
nem, én Szandra vagyok.
2012. ápr. 26. 18:40
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Na jól van ne keseredj el, biztos lesz akivel fogsz majd.Szombaton lemész egy diszkóba és felszedeted magad.Ennyi nem nagy dolog.
2012. ápr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
nem szoktam diszkóba járni, meg itt nincs is diszkó xD
2012. ápr. 26. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!