Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elcsábítani egy fiút 100%-os biztossággal?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy könnyűvérű lány de a szerénykedés kevésbé áll hozzám közel, inkább akkor már az előbbihez állnék közelebb.

Eddig csak 1 srác lopta be magát a szívembe, mondta hogy így szeret, úgy szeret, mi lenne ha összejönnénk. De amikor megkérdeztem hogy miért nem jár velem akkor meg azt mondta hogy bőven elég hogy suliba együtt megyünk, együtt járunk. A barátaim (már amennyire azok) azt mondják ha össze akart volna már összejött volna velem, de én akkor is azt szeretném ha ő mondaná meg a szemembe, hogy legyen okom végre sírni.

A válaszoknál normálisat kérek, ez fontos nekem!



2012. máj. 6. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
értem szóval neked az jön be, aki azt mondja, tudod ahol először a padon lesz*ptál ott foglak megd*gnixD
2012. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hagyjuk inkább.xD
2012. máj. 11. 15:47
 13/14 anonim válasza:
mindenki nagyon vicces kedvébe van:D
2012. máj. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
huhh, azt hiszem egy cipőben járunk. én is elakarom csábítani az exem, de sajnos van barátnője... összedobhatnánk az ötleteinket, mit szólsz?
2012. máj. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!