Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem elviselhetővé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem elviselhetővé ezt az érzést? (Szerelmes vagyok, másnál is így van? )

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok már vagy fél éve. Sajnos magamat őrlöm vele, de nem szeretném elmondani a férfinak, hogy mit érzek. Nem azért mert elítélem a kezdeményezést, csak nem akarom befolyásolni, mert ha magától tetszem neki úgy is odajön egyszer. Viszont idegrendszerileg nagyon kikészít a dolog: nem bírok tanulni, pedig vizsgaidőszak van, mivel az államvizsgám előtt állok. Folyton ő jár a fejemben, és már ha megtudom hogy találkozunk dobogni kezd a szívem de úgy mintha futnék. Enni nem bírok, aludni sem, ennek az a következménye hogy reggel alszom el és délben ébredek. Ez még a szerelem kezdeti fázisa. Nagyon szeretem, nem reménytelen helyzetről van szó, többször már majdnem összejöttünk, hol én hátráltam, hol pedig ő. Megőrjít ez a bizonytalanság, pedig már máskor is voltam szerelmes, voltak párkapcsolataim. De most még a tavasz is rátesz a téli depresszióm után. Vagy csak testileg vágynék utána, ezért jelez a testem ennyire szélsőségesen. De nem mert a lelke is érdekel...Teljesen ki vagyok készülve...A cuccaimat elhagyom, mindent elfelejtek, áll a mosatlan...

24L


2012. ápr. 11. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
De aranyos:D Magneb6-ot idegerősítőnek. Ne pontozzatok le miatta de engem kicsit megnyugtat, erősít néha. Nem tudom mit tegyél. Ha most össze jönnétek se lennél előrébb. Ugyan úgy elterelné a figyelmed. Én egyszer voltam így 16 évesen. Kikészített. Ráadásul össze se jöttünk:S Mai napig kerülöm a srácot. Rám jön az idegesség és a hányinger ha meglátom:S Borzalmas volt, ráadásul évek óta van barátnője már. Jó, akkor voltam 16. Szerintem találkozz vele. Legközelebb pedig gyere össze vele:) Hátha lép most már. Ha más nem próbálj vele beszélgetni. Addig pedig próbáld elterelni a figyelmed. Nagyon nehéz, de hátha sikerül leülnöd és tanulni. Én ilyenkor kicsit felspiccelem magam hogy már csak x időm van és nem tanultam semmit stb.. A cuccaidat pedig ragaszd magadra vagy nem tudom:D Majd túl leszel ezen:D Sok sikert! :D 23l
2012. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Családtagodba vagy szerelmes, vagy neadjisten rossz kategóriát választottál?
2012. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!