Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pénzfüggő vagyok. Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzfüggő vagyok. Normális dolog ez, vagy túlzás?

Figyelt kérdés
Annyira felerősödött bennem ez a dolog, hogy mindent pénzben mérek. Az időm, a dolgokat. Bármit mondanak nekem, én a hasznot nézem benne. Ha nincs pénzem, nem érdekelnek a nők, ha kell, nem szexelek hónapokig, ha épp rosszul megy. Nem keresek párkapcsolatot ugyanezért. Ha van olyan nap ritkán, hogy cigit sem tudok venni, nem is a cigiszívás bosszant, hanem ha szívom, akkor tudom, hogy jól állok. Ezért szerettem meg a Djarum cigit, a jó autókat, a sznobságot, pedig csóró gyereknek születtem. Ha valakinek segítek, akkor is az jár a fejemben, hogy legalább tartozik utána. Rászoktam a Chivas / Jack whiskikre. Mikor mi... De azt is azért iszom, mert pénz. Azért megyek bulizni. Amikor elmegyek, 2 hónapig nem térek észhez, annyi pénz elmegy. Akkor meg bezárkózom és megszakad sok szál a külvilággal. Egy jópárat azért megtartok. A saját szüleimben is már csak a rosszat látom, hogy szegények lettek. A nagyszüleimben is. A testvéreimben. Gusztustalan a szegénység. Hál Istennek egy ideje nem vagyok és nem is leszek. Beteg egy állat vagyok, mi? Szerintetek reménytelen eset? Vagy van aki hasonló?

2012. máj. 7. 03:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a reménytelenséghez..csak kicsit simogattatni akarod az egódat.

ennyi

24l

2012. máj. 7. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Chivas / Jack whiskikre,most ezt úgy mondod, mintha elérhetetlen áron lenne.3ezer egy üveg DzséjBí.
2012. máj. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Egy kosár 60e, és elmegy belőle 2-3 egy buli alkalmával. de teljesen mindegy, ez csak egy rész. Nem az egóm akarom simogatni, az megvan. Inkább észrevettem, hogy a balhéim azért vannak, mert gyűlölöm a szégyenérzetet...és csak a pénz ad. Ha a családomból valaki csóró, vagy ha valaki spúr, azt agyon tudnám verni. Pedig semmi okom, közöm nincs rá/hozzá. Én csak azt akarom tudni, hogy a pénz miatt mindenki ilyen mélységeket él meg? Hogy sz*rnak nézi azt, aki nem tesz meg eleget ahhoz, hogy legyen neki. Utána meg sírnak... Undorító ez a világ. Veletek így van?

Amúgy köszönöm a válaszokat, de tanultam pszichológiát 2 évig. Na meg ha tudsz venni Singlebarrelt 3-4e-ért, szólj, mert megveszem tőled! :)

Üdv!

2012. máj. 7. 04:22
 4/11 anonim ***** válasza:

Ó sorry én k*rtam el,mert Jack helyett én már JB-t láttam :D na de sebaj.Single Barrel Jack 10-12körül van,Chivas szintén.


Szerintem nem a pénzhez való hozzáállásodhoz köthető ez a dolog,amiről írtál.Egyszerűen tüske van benned a családoddal meg az ismerősi köreiddel kapcsolatosan aztán kész kámpó.Vagy elengeded ezt,vagy nem és ráfogod a lóvéra.

2012. máj. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De egy aranymedálost is küldhetsz nekem. 1915-öset kérek. :) Az az érdekes, hogy amúgy nincs okom haragudni rájuk. Régen semmiben nem számíthattam rájuk, most meg csak osztogassam a pénzt nekik, mi? Ez pont úgymegy...Én megmondtam akkor is...egyszer minden kutyának eljön a napja. Ezért haragudhatok ennyire, hogy sosem kaptam semmit tőlük? Most meg követelődznek? Nem féreg munka ez amit csinálnak?
2012. máj. 7. 04:35
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát kerüld el őket jó messziről!Ez a lényeg.


Nem utazom én a kereskedelemben:)Iszom a jó kis tejeskávém és elszívok egy cigit.

2012. máj. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én meg táplákozásfüggő vagyok tesó :D

A helyedben (ahonnan egykor indultam) nem most jaffáznék hanem megdolgoznám a vagyonom, és mikor már annyi van hogy nem tudod elkölteni akkor élj igazán. Mennyi gyökér megveszi az iPhone-t részletre hogy lássák hogy kiaz, én már naponta tudnék venni egyet, és valóban első ránézésre nem sokban különbözünk csakhogy nincs ez a küzdés utána.


Megoldás a problémádra: nadrágszíjmegszorítás, tőkesokszorozás, passzív jövedelem, forgatás és ezt addig amíg nincs meg mondjuk havi 5 millió további munka nélkül. A barátom pl egy állat, bőven 8 számjegyű havi jövedelemmel (óránként 60 ezer, napi 24x, ugye ha alszik akkor is), a Csányinál legalább 3x többet keres, és még most növeli... Gondolom hasonlóak az elképzeléseid :)

2012. máj. 7. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Hogy sz*rnak nézi azt, aki nem tesz meg eleget ahhoz, hogy legyen neki"

Ezt kifejtenéd, mi tartozik bele?

(Mármint példának okáért, ha 1 nő mondjuk nem keres eleget, de úgy gondolja, egy kis keresetkiegészítésért lefekszik pénzért pasikkal, akkor ő már eleget tesz ahhoz, hogy legyen neki, ellentétben azzal, aki ezt nem teszi?)

2012. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Egy olyan nő kell neked, akibe beleszeretsz, és nagyon meg akarod kapni, de ő lekoptat mondván, hogy kicsit sem érdekli a pénzed meg ez a felvágás, ami vele jár.

Az meg, hogy lenézed a szüleidet... pfff, ahelyett, hogy két este feleannyit innál és segítenél nekik.

2012. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 7. válaszoló!

Igen, nagyon is azon vagyok. Azt sem értettem soha, hogyan tudnak emberek életük végéig robotolni. Az nem élet. Azon aggódsz, hogy fizeted ki a számláidat, meg mit fogsz enni. Hagyjuk is. Eddig sikerülnek a dolgok, de hamarosan határhoz érek és fel kell tennem elég sokat, hogy tovább tudjak fejlődni. Épp azon morfondírozok. Barátodnak gratulálok s Neked is! Csak így tovább!


Kedves 8!

A sz*rnak nézést úgy értettem, ahogy leírtam. Egyszerűen nem képesek tenni a fejlődésért. Lusták, beletörődőek. Lehetőség MINDIG, MINDENHOL VAN! Ez nekem nem pálya.

Példádhoz hozzászólva egy nő ne menjen el k*rvának, ha nem keres eleget, hanem döntse el mi akar lenni. Alkalmazott vagy vállalkozó. Ha nincs az utóbbihoz tehetsége, akkor sem kell elkenődni. Fogja magát, nem vásárol látszatból dolgokat. Telefont, ruhákat, apróságokat (mert azokra is szépen megy) és elmegy egy tanfolyamra. Ez a legegyszerűbb. Megéri azt a pénzt. Csináltam régen én is. Láss csodát... Nem lettem hímringyó sem.


Kedves 9-es!

Most szerencsére belekerültem ebbe a nős helyzetbe, amit mondasz, és egyre jobban érdekel és hajtok utána. Sajnos Időm nem igazán engedi. Egyetlen dolog amitől félek az az, hogy motiválatlan. Mert azt csak ismerkedésnél lehet megtudni. Nem tudom elképzelni egy olyan emberrel, hogy megosztom az életem, aki nem akar hasonló célokat elérni, mint én. Az nem kell, hogy segítsen, de legyen meg az ő dolga is, mert amúgy visszahúz engem is. De szurkoljatok, én most reménykedem!

"Az meg, hogy lenézed a szüleidet... pfff, ahelyett, hogy két este feleannyit innál és segítenél nekik."

Elmondom miért. Nagyszüleimnek mindenük megvan, mégis kölcsönkéregetnek mindenkitől. Ne mondja nekem valaki, hogy havi 300.000-ből nem tudnak fent tartani egy 100nm-es házat, meg egy autót. Ezt nem értem. Édesapámmal is ugyanez a helyzet. Úgy kezdte, ahogy én, viszont nem jó emberekben bízott meg és berántották súlyos összeggel. Mind a két cége becsődölt, ő meg azóta alkoholista és a segítséget nem fogadja el. Pedig imádom, ahogy tudja a dolgokat. De nem képes lábra állni segítséggel sem. Édesanyámnak pedig segítek annyit, hogy elég legyen és gondolkodjon azon, hogy mit kezdjen magával. Semmilyen körülmények közt nem segítenék csak úgy pénzzel senkinek, annak semmi értelme. Úgyis visszaesik. Abban viszont segítek, hogy fejlődjön MAGÁTÓL. Ez a lényeg. Magától érje el a dolgokat...

Üdv!

2012. máj. 8. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!