Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályomban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az osztályomban, akivel mostanában valami fura dolog van köztünk. Nem tudom miért ilyen furcsa. Akinek van ötlete kérlek írja meg, hogy mi lehet az oka ennek a változásnak, mert én most folyamatosan rá és ezekre gondolok?

Figyelt kérdés

Többet beszélünk meg röhögünk és azt mondta nemrég, hogy mindig ott volt és van és lesz nekem (nagy meglepetésemre). Egyik nap pedig megkért rá, hogy öleljem meg.

A csaj természete nagyon furcsa, általában mindenkivel bunkó (még ha nem is gondolja komolyan :D), néha meg tartózkodó, De alapjában véve egy vidám valaki. Neki nem az olyan típusú fiúk jönnek be mint én és ez kölcsönös, bár jól néz ki a csaj és sok mindenkinek bejön. Már évek óta ismerjük egymást, de én nem éreztem úgy soha, hogy olyan közel lennénk egymáshoz. Tudom, nehéz bármit is mondani erre...de én bármennyire gondolkodom, csak zsákutcába térek, mert ilyen még soha nem volt velem(mármint ő)..Fikázni is lehet nyugodtan...Főleg lányok válaszát várom :)


2012. máj. 5. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hogy tetszel neki vagy csak nagyon jó barátnak tart
2012. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!