Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire nem jó dolog, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem jó dolog, ha egyedül van valaki?

Figyelt kérdés

Mindenki, a tanáraim, a testvérem, a nagyszüleim, a barátaim és a csoporttársaim is azzal piszkálnak, hogy miért nincs párom, pedig kéne, meg minden.

Nyilván nem lenne rossz, ha lenne párom, de így is elvagyok, megvan a saját kis életem, rohanós pörgős, tanulós. Jó, ahogy van.

23/L


2012. máj. 3. 16:55
1 2
 1/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:
59%

Jónak gondolod, mert nem tudod milyen valakivel:P

Nem azt mondom, hogy biztos tetszene, de kipróbálni megérné:)

És akkor össze tudnád hasonlítani a 2-t rendesen.


20/F

2012. máj. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Volt már párom, több mint másfél évig voltunk együtt, az is igaz, hogy én vetettem neki véget, mert már nem volt jó, vagy lehet, hogy egyáltalán nem volt az, csak azt akartam, hogy az legyen.
2012. máj. 3. 17:06
 3/11 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én szeretek a barátnőmmel lenni. Bár amikor egyedül voltam, akkor se dőlt össze a világ, szóval ebben igazad van, nem feltétlen kell valaki, hogy ellegyél, mint a befőtt:P

Továbbá, inkább legyél egyedül, mintsem a rossz emberrel legyél:)

2012. máj. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hali


Én is így vagyok vele ahogy te. Jó lenne egy barátnő ,de annyit dolgozok meg sportolok ,hogy egyszerűen nem tudnám biztonsággal kijelenteni ,hogy tudok törődni egy barátnővel ahogy megérdemelné.

Engem is állandóan azzal nyaggatnak ,hogy találj valakit.


Szerintem te se törődj vele ,ha így jól érzed magad!


21/f

2012. máj. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

:-)


Köszönöm a válaszokat :-)


Egyetértek mindkettőtökkel. Csak kezd zavarni, hogy akárhova megyek, ez a téma. Nem tartom ezt ilyen grandiózus kérdésnek.

2012. máj. 3. 17:16
 6/11 anonim ***** válasza:

Az emberek félnek a magánytól. Sokan nem képesek egymagukban kiegyensúlyozott, teljes életet élni. Ezért úgy gondolják, hogy mindenki ilyen és a saját érzéseiket akarják ráerőltetni másokra.

Egyébként a hosszabb távú egyedüllét nagyon megedz és segít az önismeretben, illetve önmegvalósításban.

Szerintem nálad ez az állapot egészen addig áll majd fenn, amíg egyszer csak meglátsz valakit és csilingelni kezdenek a kismadarak a fejed körül.

2012. máj. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mikor otthagytam, az ex barátomat, akkor nagyon hiányzott, hogy legyen valaki mellettem, gyakorlatilag enni sem tudtam, de ez már több mint egy éve volt. Azóta sok minden változott, köztük én is, valahogy 'énebb' lettem, és most elvagyok így. Természetesen, ha találok valakit, akire azt tudom mondani, hogy igen, ő kell, akkor más lesz a helyzet.
2012. máj. 3. 17:28
 8/11 anonim ***** válasza:
Aki felveti azt el kell küldeni a pics@ba. Szép finoman vagy durván, tudod ez egyén függő, valakinek 3x is el kell mondani hogy végre eljusson abba az agyának nevezett trágyaaprítékba.
2012. máj. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 evans ***** válasza:
áá áá áá sorstársam engem is ezzel cs esztetnek de hát ez van ezt dobta a gép sőt mi több nekem is tetszik az egyedüllét bizonyos szempontokból és nem nem gáz, ha mindenki a kútba ugrik neked még nem kell, mindenkinek az jó ami neki tetszős /24 F/
2012. máj. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igazából tényleg csak idegesít :-)

Mivel eddig kolis voltam, meg volt a saját életközösségünk, kisebb család voltunk, ott volt olyan, hogy egyik másik barátomról azt hitték vele vagyok, mert úgy viselkedtünk, pedig semmi ilyen sosem fordult meg a fejünkben.

2012. máj. 3. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!