Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki?

Figyelt kérdés
egy suliba járok egy fiúval , sokszor nézzük egymást,hát és csak nézzük egymást...:S lehet köztünk valami? :-) mert nekem bejön ..de én lépni nem merek..mivel hívjam fel magamra a figyelmét? amiből ő érezné hogy nekem nagyon bejön...
2012. máj. 7. 09:22
 1/8 anonim ***** válasza:
olvasgass, minden oldalon van legalább 3 "mivel hívjam fel magamra a figyelmet" kérdés...habár nem nagyon válaszolnak már rá normálisan, ami érthető is...van 1000 meg 1 ilyen kiírás, keresgélj!
2012. máj. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ hány éves vagy. Komolyan kérdezem, tényleg fontos, mert nem mindegy, hogy 10 éves, vagy 16.
2012. máj. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
15 vagyok:)
2012. máj. 7. 09:27
 4/8 Dávidmester13 ***** válasza:
ha sokszor nézitek egymást akkor ez így kezdetnek jó ! amikor egymásra néztek te ne fordulj el semmiképp mert ha bejön akkor álld az ő tekintetét és nézz a szemébe és mosolyogj egyértelműen jelezve hogy bejön neked :D és esetleg ezek után oda is mehetnél hozzá beszélgetni hogy: szia stb. légy bátor és magabiztos ! mert ha talán túl sokáig nem léptek akkor ebből lehet hogy nem lehet már semmi,vagy a pasi azt hiszi hogy neked már nem kell ő, vagy lesz csaja ! szóval gyorsan lépj az ügyben bátran de óvatosan és figyelj hogy ne légy rámenős ! :D remélem segítettem , ha további tanács kellene akkor írj üzit ! :D
2012. máj. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2012. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :-)
2012. máj. 7. 09:29
 7/8 anonim válasza:
Hát nem tudom nála úgy volt, hogy tetszett egy fiú. És úgy lestem, hogy észrevette és akkor már ugye ő is nézett engem, amire meg én azt hittem, hogy mindig engem néz, pedig fordítva volt. Hát kicsit zavarosan írtam le ugye? Szóval bizonyosodj meg róla, hogy nem csak azért né téged,mert te is nézed őt és ő meg visszabámúl, de nem azért mert tetszel neki, hanem az ő fejében az van, hogy: "basszus ez e hülye mit nézeget"??
2012. máj. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dávidmester13-nak van igaza
2012. máj. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!