Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon bejövök neki? 17/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki? 17/L

Figyelt kérdés
Tudom h "gyerekes" kérdés de viszont nem tudom mi van...Ugy kezdödött , hogy nagyon jóba vltam egy fiúval.Aztán kicsit be volt csípve és megölelt igaz hogy csak bocsánatot kért de ö meg az ölelés..tehát ö nem ilyen ölelgetős fajta.Ha értitek mire gondolok...De utána meg bunkózott velem.És most meg szándékosan odajött hozzánk tesin és megfogta a kezem.Tudom gyerekes meg minden d ez van és nagyon megköszönném ha normális válaszokat irnátok.A válaszokat előre is köszönöm.
2012. jan. 17. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy bejössz neki de akkor ne bunkózzon
2012. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltétlen jössz be neki, csak nem igazán tudja mit kezdjen magával.
2012. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egycsicska ribanc vagy,ha neked egy piálós bunkó kell!!!
2012. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem vagyok ribanc és ö se piálós..életébe elöször ivott..és amugy nagyon is kedves.
2012. jan. 17. 19:35
 5/10 anonim válasza:
tehát akkor berúgott egy citromos sörtől és amikor dölöngélt és el akart esni beléd kapaszkodott...ezt vetted te ölelésnek
2012. jan. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ersze ötször ivott...te mindig ott vltál amikor piált?....azért véded mert te már vonzódsz hozzá!

de akinek egy ilyen ember kell aki bunkó a nőkkel azt úgy hívják mint téged..RIBANC!!!

2012. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19:41 téged meg értelmi fogyatékosnak. Tudsz te olvasni ?
2012. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem azért védem.na jó azért is. :D de igazábol igen...minden nap vele vagyok szinte és már régóta ismerem..és nem dölöngélt csak be volt csipve...am nem értem miér tlennék ribanc.bár tudod nem is érdekel az olyanok véleménye mint amilyen te vagy.Am a srác 18 éves..tehát az a csoda h elöször ivott.de nem is fogok neked magyarázkodni.nem érsz annyit ahogy kivettem az irásodból.
2012. jan. 17. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Részeg ember nem hazudik.


23F

2012. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem bejössz neki próbáld meg
2012. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!