Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék rá hatni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rá hatni hogy rászánja magát arra hogy beszél velem egy kicsit?

Figyelt kérdés

Beszéltem már vele személyesen, nem az a gond,csak akkor mindig ott volt valaki.

Írtam neki hogy szeretnék vele beszélni négyszemközt de úgy vettem észre hogy ő meg nem mert kifogásokat keres. Mi olyan rossz dolog lehet abban hogy találkoznék vele kb 30-40 percre?

Ez nem randi, nem is olyan sok idő,nem fogom ölelgetni meg nem nyomulnék rá. Bár legszivesebben ezt tenném de nem örülne neki.

Fontos lenne legkésőbb nyár elején mert utána már nem sokat leszek itthon,lehet hogy soha többé nem látom majd.


2012. máj. 7. 20:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kifogásokat keres, elveszett az ügy. Nem elég az egyik fél, ha önmagában kitenné 2 ember érzelmeit is. Ha a fiúnak v. lánynak nem kellesz, próbálj beletörődni, de ha úgy érzed nem teljesen igy van, ne pazarolj egy percet se.
2012. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!