Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz lenne az, hogy a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lenne az, hogy a lányok, mikor magukban vannak sokkal gusztustalanabbul tudnak viselkedni, mint a fiúk?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például a WC-k állapotára, hogy sokkal rondábbak, mint a másik nemnél, véres tamponok szétdobálva, minden összepiszkítva, stb...

Továbbá előszeretettel jönnek be ide orális és normál szex miatt a fiúval.

Sőt, egyszer olvastam egy ismert WC-s nénivel, akit mindenki csak Ági néninek hív, hogy volt olyan esete, amikor az egyik lány a WC-ben elégítette ki az egyik srácot, miközben a barátja odakint várta.

Ismertek ilyen sztorikat?


2012. márc. 29. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert végre kiélhetik magukat, és nem kell játszaniuk a prűdet,mint a fiúk előtt.
2012. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Abszolút.Ismernéd az albérlőtársamat.Eddig hét lánnyal laktam együtt,szépen el lehet helyezni őket a szutykossági skálán.

Üdv.tiszta lány

2012. márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még mindig én,természetesen ez nem mindenkire igaz.Vannak akik igényesek nemcsak mások előtt és vannak,akik mások előtt sem zavartatják magukat.
2012. márc. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 trendkivuli ***** válasza:
Ez azért nem így van hogy gusztustalanabbul, egyszerűen csak egy csajtól sokkal jobban elüt egy fingás/böfögés mint egy sráctól:-) Ha magamból indulok ki nemtudom elképzelni hogy durvább dolgokat csinálnának a lányok ha egyedül vannak:-)
2012. márc. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon idegesítenek a nyilvános Wc-k állapota. Csak pisilni mennék be, de komolyan a hányinger fog el,ha meglátom, hogy mi van odabenn. Én (ezek szerint) az igényesebb lányok közé tartozom, nem olyan bonyolult dolog úgy kidobni a tampont, hogy ne legyen minden olyan...

De azt aláírom, hogy ha egyedül vagyok, legalább lehet pukizni :-D

2012. márc. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A tamponnal egyébként az a gond, hogy nedvszívó és mégis kidobják a WC-be. Aztán a sok víztől megduzzad és eldugul tőle a WC.Ha valaki azután használja, akkor "fantasztikus" élményben lehet része.
2012. márc. 29. 23:55
 7/12 lila nyuszi ***** válasza:

Fiú wc legalább nincs lepisilve mindig... :D Mindenki ráülne nem lenne semmi gond, de egyszer valaki összepisili utána mindeni másnak nincs más választása, minthogy ne üljön rá/pisilje össze. :D

Egyedül vagyok nyugodtan hordhatok kényelmes ruhát. :D

2012. márc. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 trendkivuli ***** válasza:
kényelmes ruhát, például?:-)
2012. márc. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Menzeszem elején úgy 12-13 évesen egyszer a betétet becsomagolva bedobtam a wcbe, gondoltam simán elnyeli. Apám mondta hogy ilyet ne mert eldugulhat...mondjuk ez csak egy példa volt meg amúgy se dobnám wcbe, a tampont mindig feltekerem annyi wc papírral hogy ne ázzon át, azt meg a szemetesbe.

Amúgy én wcben nem tudnám csinálni, levegőt venni se szeretek főleg nagy wc közben..

Sokszor van szanaszét dobálva ezer ruha a szobámban de gyakran szoktam takarítani pedig nem vagyok tisztaság mániás.

Van mikor 2 napnyi pohár, tányér van bent, de aztán egybe összeszedem kiviszem és elmosom.

Szerintem mindenkinél vannak ilyen olyan napok.

19/l

2012. márc. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én nem vagyok egyedül gusztustalan, nem dobálom szét a tampont és rendeltetés szerűen használom a wc-t, és nem szoktam ott szexelni 21L
2012. márc. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!