Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én 17 éves vagyok Ő 30.. Egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én 17 éves vagyok Ő 30.. Egy nagyobb társasághoz tartozunk és sűrűn találkozunk.Az utóbbi időben furán kezdett viselkedni. Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Mindig becézget "Drágám" "Husi" meg hasonlók. És néha köszönés helyett hirtelen hátulról szorosan megölel meg ilyenek...Vagy csak simán megjegyzéseket tesz az öltözködésemre, vagy puszit követel ilyesmik...Ha valami nővel jön épp rám sem mer nézni, mikor lepasszolta meg kezdődik a fent leírt cécó...Egy közös ismerősünk szerint meg akar fektetni... Szerintetek? Vagy csak túlreagálom?
2008. dec. 26. 01:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintünk is arra megy...Egy nagyon kedves lány ismim is ezt mondta.
2008. dec. 26. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve nagy a korkülönbség... A másik dolog az, hogy ha komolyan gondolná veled, akkor nem mozogna más nőkkel, de még ha ez benne is van, akkor meg rádmerne nézni... Ezen nincs mit töprengened! Csak arra kellenél neki! --- Tanács:

Utasítsd vissza a közeledéseit, mert ezzel hogy nem ellenkezel azt gondolja, hogy szabad kezet adtál neki és hogy rajta vagy a témán...

2008. dec. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én nem akarok tőle semmit...

Próbáltam már simán csak köszönni neki semmi, több meg elkerülni, de nem segít..

Sőt mindig hangoztatom hogy nekem abból a családból csak az 5 éves unokaöcsi a nyerő...

2008. dec. 26. 01:38
 4/6 Srapnel ***** válasza:
Jobb ezt a csókát elkerülni, a viselkedése már önmagában nem normális. Valami nincs rendben ott a fejében. Kerüld, amíg lehet és utasítsd vissza egyértelműen. Kérd meg, hogy ne ölelgessen és ne becézgessen.
2008. dec. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ha szegény csóka ilyen primkó, akkor lehet, hogy még erélyesebben kell fellépned... mondd meg ott a társaság előtt, hogy ne fogdosson, meg puszilgasson, mert te nem akarsz tőle semmit!
2008. dec. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Legközelebb nyilvánosan leosztom hogy mit képzel magáról...

Én már nem finomkodok...

2008. dec. 28. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!