Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi-nő barátságban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi-nő barátságban a férfi féltékeny más férfira, az azt jelenti, hogy a párkapcsolataiban is ilyen?

Figyelt kérdés

Mire utalhat, ha az egyik férfi barátom szóvá teszi, hogy túl jóban vagyok a másik férfival. Ami nem is igaz, semmi közöm hozzá.


Egy 30 éves férfi az illető. Nem gyerekes ez kicsit?


2012. máj. 8. 08:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát...lehet, hogy számára kicsit több vagy, mint barát. Tisztázzátok, hogy ki-mit érez a másik iránt. Előbb utóbb közös nevezőre fogtok jutni.
2012. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az egy hosszú téma lenne, de végig lett futva a dolog.


Barátkozott velem, a semmiből bukkant fel az életemben, 1 éven át a közelemben volt, állandóan keresett telefonon, a társaságomat kereste. Én azt hittem közeledik hozzám. Amikor lépést tettem, hogy viszonozzam, semmit sem tett.


Manapság nagyon keveset hallok róla, de foglalkoztat a téma. Néha felhív megkérdezni hol vagyok, mi van velem?


Ha többet akart volna, lépett volna akkor, amikor elmondtam neki, hogy nagyon fontos nekem.


Hagyjuk is. Talán túl fiatalnak talál a magam 23 évével.


Csak kíváncsi vagyok, mert nincs senkije, és nekem nagyon kedves, szimpatikus srác. Lehet, hogy túl féltékeny jellem ezért nincs senkije?


Csak ezen gondolkodom.

2012. máj. 8. 08:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha alig hallasz róla akkor, hogy a fenébe lehet féltékeny?

De az tök mindegy, ne hagyd hogy egy szellem befolyásolja a döntéseidet.

2012. máj. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az azt jelenti hogy ő nem barátként tekínt rád és nem úgy ahogy te gondolod.ha barátként tekíntene rád,akkor nem lenne féltékeny.szerintem ő többet érez mint barátság.de ez csak az én véleményem
2012. máj. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

túlbonyolítod!

Kb az van amit a 3. válaszoló is ír!


féltékeny! Miért féltékeny a te esetedben?

Mert jóval több van mint barátság!

Szeret téged de nem tudom mennyire. De eléggé ahhoz h ne merje megmondani! :)


És NEM! Nem gyerekes ez nincs kórhoz kötve!

28/f

2012. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Korábban hosszú hónapokon át gyakorlatilag naponta felhívott. Nagyon sok dolgot megbeszéltünk, megosztottunk egymással. De nem éreztem vérbeli barátságnak.


Elég gyakran találkoztunk, így fordult az elő, hogy látott a férfival beszélgetni, és szóvá tette, hogy vagyok én olyan jóban azzal a férfival?


Teljesen azt éreztem, hogy kérdőre von. Hosszú hónapokon át ment ez az agyalás részemről, hogy mit is akar tőlem, mert ez számomra, amit tesz nem természetes. És egy hülye pillantaomban elmondtam, hogy nagyon fontos nekem. Azt a bakit követtem el, hogy nem személyesen tettem. Nem is reagált rá. Nem beszéltünk pár hétig, majd újra kerestük egymást, még többet mint addig.


Most ez így lehet hülyén hangzik, de olyan érzésem volt, hogy van egy kapocs köztünk, ami összetart, de mégsem történik semmi.


Manapság nem sokat látom, úgy alakult, hogy távol vagyok tőle. Megkérdezte, hogy de ugye azért találkozunk majd. Mivel elég ebből a játékból, azt mondtam nem hiszem.


Hát nem is láttuk egymást közel 5 hónapja már. Csak telefonál néha. De már nem mindennapos, olyan havonta 1x felhív.


Szóval ez nem szerelem volt, akkor már a párom lenne, rajtam nem múlt volna.

2012. máj. 8. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!